جمعه 26 دي 1399

دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: واحدهای تولیدی برای رشد اقتصادی نیاز دارند که دانش فنی و اطلاعات دانشگاه را در اختیار بگیرند تا صنعت و تولید را بهتر رشد دهند.

دیدار دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن و کانون انجمن های صنفی کارفرمایی با ریاست محترم قوه قضاییه در سفر به استان کرمانشاه و تقدیم درخواست های صنعتگران، معدنکاران به آیت الله رئیسی

 

رییس و هیات مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه در پیامی، فرارسیدن هفته بصیرت و نخستین سالگرد شهادت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و فرمانده شهید ابومهدی المهندس را تسلیت گفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه؛ اولین مجتمع آموزشی فنی و حرفه‌ای خانه صنعت، معدن و تجارت در کل کشور با حضور معاون استاندار کرمانشاه، مدیرکل کار تعاون و رفاه اجتماعی، مدیرکل فنی و حرفه‌ای، اعضای هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و صنعتگران در سالن اجتماعات خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی رسما آغاز به کار کرد.

 

رئیس انجمن صنفی صنعتی کارفرمایی خدمات فنی و مهندسی استان کرمانشاه با گله‌مندی از نادیده گرفتن نقش موثر «خدمات فنی و مهندسی» در صنعت استان، گفت: استفاده از توان انجمن در توسعه پایدار فنی و اقتصادی استان غیرقابل کتمان است.

 

 

دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اظهار داشت: آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ویژه خانه صنعت و معدن کرمانشاه از اواخر آذرماه در صورت دریافت مجوز از ستاد کرونا به صورت حضوری و در صورت عدم مجوز به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

 

نشست صمیمی رییس و اعضای هیات مدیره خانه صنعت، معدن وتجارت استان با حضور فرماندهان بسیج کارخانجات و ادارت استان در خانه صنعت و معدن استان برگزار شد.

 

رییس و  هیات مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه در پیامی اقدام تروریستی و کوردلانه ترور شهید "محسن فخری زاده" دانشمند برجسته کشور را به شدت محکوم کرد. 

 

طی پیگیری ها وحمایت های  مهندس شکری رییس خانه صنعت ، معدن وتجارت استان کرمانشاه از پروفسور علی مصطفایی در چند روز آینده مجوزساخت نخستین "داروی گیاهی بیماری کرونا" صادر می شود.

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group