سه شنبه 12 اسفند 1399

نشست تقدیر از واحدهای صنعتی و معدنی استان در پیک بار تابستان ۹۹ با حضور مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس مرزی دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مشترکین واحدهای صنعتی و معدنی که در پیک بار سال ۹۹ با این شرکت همکاری کرده بودند، برگزار شد.

 

کارگروه کمیته 8 نفر ظهر امروز جهت تامین امنیت در شهرک  صنعتی فرامان و شهرک صنعتی بیستون تشکیل جلسه داد.

 

رییس خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه: تقدير از سربازان و ايثارگران جبهه اقتصادي، فرصتي براي تبادل افكار، شناخت مشکلات و تنگناها و بررسي راهكارهايي براي رسيدن به هدف والاي جهش صادرات مي‌باشد .  

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: تا صنعت رشد نکند شغل به وجود نمی‌آید، باید صنعت رشد و تقویت شود تا اشتغالزایی در استان داشته باشیم.

 

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان کرمانشاه خبر از تولید داروی گیاهی بدون عوارض در مقابله با ویروس کرونا را داده که ابراهیم عزیزی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس ضمن استقبال از این موضوع قول، هرچه سریع‌تر رفع موانع تولید این دارو را داد.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به توصیه‌ها و تأکیدات رهبر انقلاب مبنی بر تقویت تولید و حمایت از توان داخلی، گفت: متأسفانه در حال حاضر چنین رویه‌‌ای در استان وجود ندارد.

مشکلات ۶ واحد صنعتی کرمانشاه با دستگاه‌های دولتی استان در بازدید عبدالرضا مصری، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پیگیری و بررسی شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت معدن وتجارت از کرمانشاه ؛ مشکلات ۶ واحد صنعتی کرمانشاه با دستگاه‌های دولتی استان در بازدید عبدالرضا مصری، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پیگیری و بررسی شد.

 

اعم مشکلات واحدهای صنعتی مربوط به ادارات؛ مالیات و دارایی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، بانک‌ها، سرمایه در گردش جهت تولید همچنین در خواست زمین جهت توسعه طرح های صنعتی بود، که در این بازدید مطرح و پیگیری شد.

 

 

 

به گفته رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، عمده مواردی که مطرح شد در سه حوزه؛ مشکل تخصیص مواد اولیه شیمیایی از سوی پتروشیمی‌ها، تورم و نیاز فزاینده به سرمایه در گردش و مشکل واحدهایی که از سوی بانک‌ها تملک شده یا در حال تملک، است.

 

مصری ادامه داد: تملک بانک‌ها و رها کردن آن معضل بزرگی در کشور است که در این راستا از مدیران بانک‌ها در کرمانشاه درخواست می‌کنم برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند تا خریدار برای فعال کردن واحدها پای کار بیاید.

 

گفتنی است، عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن ارتباط مستقیم با مدیران ادارات مربوطه، پیگیری‌های لازم را در راستای رفع مشکلات انجام داده و قرار شده موارد و مشکلات مطرح شده 6 واحد طی چند روز آینده مرتفع شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت:  ادامه حیات دستگاه‌های دولتی نیز در گرو تقویت بخش خصوصی است، با توجه به حذف اجباری نفت از بودجه حالا فقط مالیات است که می‌تواند هزینه‌های جاری و حقوق دولتی‌ها را پرداخت کند.

 

دبیراجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: در قالب تفویض بخشی از اختیارات وزارت صنعت و معدن به استان‌ها، خانه صمت استان از اول فروردین‌ماه تا حدود یک هفته گذشته، ۷۲۰ جواز تاسیس صادر کرده است.

 

رئیس انجمن صنایع برق و الکترونیک  واردات تجهیزات برق و الکترونیک را بلای جان واحدهای تولیدی داخلی دانست و گفت: هزینه تمام شده بالا امکان رقابت با نمونه‌های وارداتی را از تولیدکنندگان کشور می‌گیرد.

 

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group