جمعه 16 خرداد 1399

دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: باید برای تحقق شعار سال و افزایش تولید در کشور اعتماد بخش خصوصی و دولتی نسبت به یکدیگر بیش از گذشته افزایش پیدا کند.

فرهاد مرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خانه صنعت، معدن وتجارت در کرمانشاه با تاکید بر اهمیت نامگذاری سال با عنوان «جهش تولید» توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: در سال 98، شاهد رونق تولید در واحدهای تولیدی و صنعتی بودیم.

 

وی افزود: سال جدید نیز امید است بتوانیم زیرساخت‌های لازم را برای واحدهای صنعتی تامین کنیم و با تحقق شعار رونق تولید و برنامه‌های سال جدید در «جهش تولید» را آغاز کنیم.

 

 دبیر کل خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه با اشاره به تاثیر کرونا بر اقتصاد، افزود: با توجه به شرایطی که کرونا برای اقتصاد کشور ایجاد کرده باید در سال‌جاری تلاش مضاعفی برای افزایش تولید و رفع مشکلات پیش آمده انجام شود.

 

وی وظیفه بخش خصوص را در سال جهش تولیدسنگین توصیف کرد و گفت: باید برای تحقق شعار سال و افزایش تولید در کشور اعتماد بخش خصوصی و دولتی نسبت به یکدیگر بیش از گذشته افزایش پیدا کند.

 

مرزی در ادامه ضمن تشکر از واحدهای تولیدی که از زمان ورود کوید 19  فعالیت‌های خود را دوچندان کردند و حتی بعضی از واحدها خط تولید خود را تغییر داده و شروع به تولید مواد ضدعفونی دست و سطوح و حتی تولید ماسک کردند، تصریح کرد: از دیگر واحدها نیز انتظار می‌رود در سال جدید با توان مضاعف تر در حوزه تولید همراهی و همکاری بیشتری داشته باشند.

 

وی اضافه کرد: پیرو نامه مدرس خیابانی، قائم مقام وزارت صنعت، معدن، تجارت و با توجه به اینکه سال 99 به فرمایش مقام معظم رهبری سال «جهش تولید» نامگذاری شده است، لذا؛ برای جلوگیری ازهرگونه وقفه در تولید شایسته است تمامی واحدهای تولیدی با دقت‌نظر کافی و تنظیم شیوه نامه‌های بهداشتی در راستای سلامت کارگران و کارکنان اقدامات لازم را انجام داده و همچنین حمایت‌های لازم را نیز در تداوم فعالیت واحدهای خود ادامه داده  و از هر گونه تعطیلی ممامنت بعمل آورند.

 

مرزی در پایان، گفت: در خصوص«پروتکل بهداشتی و ایمنی» واحدهای صنعتی و تولیدی استان روز شنبه، 16 فروردین‌ماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group