دوشنبه 31 شهريور 1399

دبیرکل خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه گفت: 11 واحد تولیدی در این شرایط بحرانی در سطح استان با تغییر خط دادن اقدام به تولید مواد شیمیایی و مواد ضدعفونی سطوح و دست کرده‌اند.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ حیدری مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به همراه نمایندگان خانه صنعت، معدن و تجارت استان امروز از 6 واحد صنعتی واقع در شهرک‌های صنعتی بیستون و فرامان بازدید کردند و توصیه‌های لازم به مدیران واحدهای صنعتی در خصوص رعایت پروتکل بهداشتی و سلامت محیط و کار ارائه دادند.

 

دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: تمامی واحدهای صنعتی با رعایت فاصله فیزیکی، ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در اختیار پرسنل خود گذاشته بودند و پرسنل واحدهای صنعتی نیز به درستی پروتکل بهداشتی را رعایت کرده بودند.

 

فرهاد مرزی ادامه داد: امروز واحدهای صنعتی شرکت فرش زاگرس،  شرکت فرش رجال، شرکت پویش چاپ، شرکت پاسارگاد چاپ، شرکت شاهوجام و  شرکت لاوین پلاست مورد بازدید قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: با توجه به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده امیدواریم که تغییراتی در اقتصاد کشور به وجود بیاید

 

مرزی گفت: طی سال گذشته که سال رونق تولید بود سعی کردیم تعدادی از واحدهای تولیدی  را راه‌اندازی کنیم، اما امسال که سال جهش تولید است با توان بیشتر و شرایط بالاتری باید به  واحدهایی که مشکلات دارند کمک کنیم تا مشکلاتشان برطرف شود.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «تولیدکنندگان سربازان جبهه اقتصادی هستند»، خاطرنشان کرد: ما باید این سربازان را تجهیز کنیم.

 

مرزی به فعالیت واحدهای تولیدی با توجه به شیوع ویروس کرونا، افزود: 11 واحد تولیدی در این شرایط بحرانی  در سطح استان با تغییر خط دادن اقدام به تولید مواد شیمیایی و مواد ضدعفونی سطوح و دست کرده‌اند.

 

وی گفت: توانستیم در این زمینه جزءاستان‌های برتر باشیم و در این راستا تمامی مسؤولان استان، استاندار، سازمان صنعت و معدن و تجارت استان، معاونت غذا و دارو همه با هم همکاری کردند.

 

مرزی تصریح کرد: تولید کنندگان ما با تولید کنندگان اکثر کشورها تفاوت دارند و خود را در هر شرایطی با وضعیت روز هماهنگ می‌کنند و این توانایی تولید کنندگان ما را نشان  می‌دهد.

 

این مسؤول یادآور شد: نیاز است که دولتمردان از تولیدکنندگان ما حمایت  و دفاع کنند تا موانع و مشکلات را برطرف کنند در این صورت جهش تولید صورت می‌گیرد.

 

وی با اشاره به قوانینی دست و پا گیر در حوزه تولید، گفت: بخشنامه‌هایی که فی‌البداعه صادر می‌شوند که مانع تولید و صادرات و همچنین مانع واردات ماشین‌آلات می شود بهتر است که به‌روز‌رسانی شوند این قوانین دست و پا گیر را دولتمران باید بردارنند و به بخش تولید کمک کنند.

 

مرزی در پایان، گفت:امید است در سالی که به‌نام« جهش تولید» نامگذاری شده است با همراهی سازمان‌های دولتی، به تحقق این شعار نایل آییم.

 

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group