سه شنبه 21 مرداد 1399

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بیان داشت: موضوع تولید به صورت جدی مورد حمایت قرار گرفته است و تا جای که ممکن است نمی‌گذاریم مشکلی برای کارفرما، تولیدکننده و واحد تولیدی به وجود بیاید.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه؛ محسن دارابی در آیین افتتاح شعبه شورای حل اختلاف صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه عنوان کرد: اگر بانک مسئله یا مشکلی با افراد دارد نمی تواند تولید را زمین‌گیر کند، این باعث خرسندی ما است.

 

وی افزود : امروز شاهد افتتاح شعبه حل اختلاف در شهرستان کرمانشاه خواهیم بود پس از تلاش‌های بی‌دریغ جناب توسلی زاده و رئیس شورا های حل اختلاف استان بر اساس تفاهمنامه‌ای که وزارت صنعت معدن و تجارت با قوه قضاییه داشتند این کار انجام شد.

 

رییس سازمان صمت این کار را بسیار تاثر گذار دانست و گفت: رسالت شعبه شورای حل اختلاف مصالحه بین افراد است. همه باید تلاش کنیم تا راهرو های دادگستری خلوت شود و موضوعات بین خودمان با کمک دوستان و اهل‌فن همین جا حل و فصل کنیم.

 

وی ادامه داد: این کار باعث حفظ شان کارآفرین ، صنعتگرو تولید کننده می شود.

 

دارابی تصریح کرد: شعبه شهرستان کرمانشاه افتتاح شد و استان را به مناطق مختلف تقسیم کرده‌ایم. قرار است حوزه اورامانات با محوریت روانسر، اسلام‌آبادغرب وکرند با محوریت اسلام‌آبادغرب، شهرستان غربی با محوریت سرپل‌ذهاب و شهر ستان شرقی با محوریت صحنه یا سنقر شعبات دیگر را راه اندازی می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم گامی موثری در راستای حل و فصل مسائل و موضوعات بین افراد با بخش خصوصی بین بخش خصوصی با افراد و… باشد.

 

اولین شعبه شورای حل اختلاف ویژه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با حضور دادستان کرمانشاه، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری،رئيس کل و رئیس‌ شوراهای حل اختلاف استان ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، مهندس کردستانی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی، مهندس شکری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت، اعضای هیأت‌ مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه و تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی و معدنی برگزار شد .

 

در این مراسم احکام اعضای شورای‌ حل اختلاف ویژه صنعت توسط دادستان محترم اهداء و شعبه ویژه افتتاح گردید .

 

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group