شنبه 8 آذر 1399

به همت خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه از ۱۷ واحد صنعتی ، ۵ واحد معدنی، یک شرکت خدماتی و فنی مهندسی،۳ پیشکسوت ،۲ کار آفرین جوان و ۸ واحدی که در تولید مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح و تولید ماسک که در مبارزه با ویروس کرونا همکاری های لازم را داشتند، در هفته صنعت و معدن تجلیل شد.

یه گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ روز و هفته ملی صنعت و معدن با حضور مهندس بازوند استاندار کرمانشاه ، دکتر حاتمی معاون اقتصادی استانداری، دکتر کرمی دادستان   ، مهندس دارابی مدیرکل سازمان صمت ، مهندس شکری رییس خانه صنعت ، معدن وتجارت، مهندس کاشفی  رییس اتاق بازرگانی، مدیران دستگاه های اجرایی استان ، صنعتگران و معدنکاران در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد. 

در این مراسم جهانبخش شکری رئیسخانه صنعت و معدن در مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر در حوزه صنعت و معدن که امروز ( ۱۸ تیر ماه ۹۹) به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شد ضمن تبریک  هفته صنعت و معدن اظهار داشت: در روز صنعت و معدن  تقدیر و تشکری خواهیم داشت از صنعت گران و معدنکاران و یادی کنیم از پیشکسوتان عرصه صنعت که در این راه تلاش بسیاری کردند.

 

رئیس خانه صنعت و معدن افزود : در سال جهش تولید هر چند لازمه اینست که کارفرمایان حرکت کنند ولی از دستگاههای دولتی هم توقع داریم که با ما همکاری لازم را داشته باشند.

 

شکری تصریح کرد: درحالیکه ویروس کرونا همه کشور را درگیر کرده است ما در حوزه صنعت و معدن کمترین ریزش را در واحدهای تولیدی و با حداقل تعدیل نیرو داشته ایم.

 

وی گفت: از مشکلات عمده تولید کنندگان استان،  نبود سرمایه در گردش است و تولید کنندگان نیاز دارند که سود بانکی تک رقمی شود که اگر تولید سرپا نباشد اشتغال هم نخواهد بود.

 

وی بیان داشت: حل مشکلات در حوزه صادرات به صورت تخصصی انجام نمی گیرد و جلوگیری از صادرات مشکلات زیادی را برای تولید کنندگان بوجود می آورد.

 

رئیس خانه صنعت و معدن در ادامه افزود : در سال جهش تولید توقع داریم دولتمردان همکاری لازم را با تولید کنندگان داشته باشند و از اطلاعات و راهکارهای کشورهای دیگر که باعث رشد آنها شده است در زمینه تولید استفاده کنند.

 

در ادامه این جلسه فرهاد مرزی دبیرکل اجرایی خانه صنعت و معدن  نیز اظهار داشت: امروز از واحدهای نمونه و حائز اهمیت شامل 17 واحد صنعتی ، ۵ واحد معدنی، یک واحد خدماتی و فنی مهندسی،۳ پیشکسوت ،۲ کار آفرین جوان و ۸ واحدی که در تولید مواد ضدعفونی کننده سطوح و ضدغفونی کننده دست و تولید ماسک تلاش کرده اند تجلیل خواهیم داشت.

 

مرزی با بیان کردن مشکلات واحدهای تولیدی ، صنعتی و معدنی از استاندار درخواست حمایت از واحدهای صنعتی را داشت و افزود: تولیدکنندگان این  روز ها توانایی خرید مواد اولیه را ندارند از سازمان غذا و دارو بخواهید مجوز سه ماهه تولید کنندگان ماسک و مواد ضد عفونی کننده تمدید شود که بتوانند محصولات  خود را به فروش برسانند.

  

 

 

در پایان این مراسم از واحدهای نمونه به شرح ذیل تجلیل به عمل آمد

صنایع معدنی :چینی کرد-  کاویان بتون- صنایع فلزی و برق و الکترونیکذوب آهن بیستونپارس حفاظصنایع الکترونیک فارانفولاد گستران کرمانشاهکابل باختر- خودرو و نیرو محرکه: محور سازانایران خودرو- صنایع غذایی: روژین تاکگلمهر غرب- صنایع شیمیایی: پتروشیمی کرمانشاهجام پلاستکمند تاباورامان غرب - صنایع نساجی: کرپ نازفرش رجال- معادن نمونه: معدن سنگ لاشه بله ای معدن سنگ مرمریت برآفتاب معدن سیمان سامانمعدن بیتومین نگین کبودشرکت قطعات بتنی فرامان غرب- پیشکسوتان نمونه: شرکت مارپیچ باختر- شرکت صنایع غذایی اوکادو- شرکت دایکات- کارآفرینان جوان نمونه: شرکت ماسه ساز کوهسار- شرکت سیما فولاد جهان- واحد نمونه شرکت های خدمات فنی مهندسی: شرکت پیشبران کیفیت سامانه- تقدیر از واحدهایی که در مبارزه با ویروس کرونا همکاری های لازم را انجام دادند:مجتمع تولیدی تحقیقاتی ابزار سازان درمانگر- شرکت دانش بنیان  مجتمع شیمیایی بیستون- شرکت کیمیا فرآیند بیستون-شرکت ساینا سلامت پارس- شرکت دایراک صنعت درمان- تولیدی پرک شیمی-شرکت پروانه تجارت قصر شیرین-شرکت دیبا بهره ور جهان .

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ 

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group