شنبه 29 خرداد 1400

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای سفارش‌محور خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ابا حضور معاون امور اقتصادی استانداری و جمعی از مسئولین و فعالین اقتصادی استان در شهرک صنعتی بیستون آغاز به کار کرد

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در این مراسم هدف از راه‌اندازی این آموزشگاه را توجه به آموزش خصوصا در زمینه آموزش‌های صنعتی دانست و عنوان کرد: این آموزشگاه‌ می‌تواند زمینه کارآفرینی جوانان را فراهم کند.

 

شکری ادامه داد: علاوه بر جوانان، فعالین اقتصادی، شاغلین شهرک‌های صنعتی و افرادی که در واحدهای تولیدی کار می‌کنند و نیاز به آموزش دارند هم می‌توانند از ظرفیت این آموزشگاه استفاده کنند.

 

 

رئیس خانه صنعت، معدن  و تجارت استان کرمانشاه حسابداری، بازاریابی و فروش، بورس، برق، مکانیک، تراشکاری، آموزش‌های مالیاتی و... را از جمله آموزش هایی دانست که در این آموزشگاه‌ ارائه خواهد شد.

 

یاور محمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه نیز در آیین افتتاح این آموزشگاه فنی و حرفه‌ای، اظهار کرد: یکی از مهمترین زمینه‌هایی که در آن نیازمند آموزش فنی و حرفه‌ای هستیم، شاخه صنعت است.

 

وی با بیان اینکه نیازمند همکاری حوزه‌های دیگر از جمله بخش خصوصی برای مهارت آموزی در حوزه صنعت هستیم، ادامه داد: خوشبختانه امروز شاهد آغاز به‌کار آموزشگاه فنی و حرفه‌ای بخش خصوصی هستیم که به شیوه‌ای متفاوت از آموزشگاه‌های آزاد فعالیت خواهد داشت و می‌تواند پیوندی بین بخش صنعت و آموزش ایجاد کند.

 

 

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه تاکید کرد: این مرکز باید آموزش‌های بلندمدت بر اساس علم روز را در برنامه داشته باشد و نیازهای آینده بخش صنعت را پوشش دهد.

 

محمدی از آمادگی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برای تامین مربی و یا در اختیار قرار دادن کارگاه‌ها برای کمک به این مرکز هم خبر داد.

 

وی در ادامه از نرخ بیکاری بالایی که در استان کرمانشاه با آن مواجهیم هم یاد کرد و افزود: یکی از راه‌های برون رفت از نرخ بالای بیکاری، مهارت آموزی خصوصا در حوزه صنعت است.

 

انتهای پیام/

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group