پنجشنبه 1 آبان 1399

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: جوانان کرمانشاه با ثبت‌نام در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ویژه خانه صنعت، معدن و تجارت استان و ارائه آموزش‌های لازم  کارآفرین می‌شوند.

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ فرهاد مرزی هدف از راه‌اندازی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ویژه خانه صنعت، معدن و تجارت استان در شهرک صنعتی بیستون را ترویج فرهنگ کارآفرینی بین جوانان دانست و اظهار داشت: با ایجاد این آموزشگاه جوانان را تشویق می‌کنیم که خود با ایجاد اشتغال کارآفرین باشند تا با داشتن مدرکی دیگر منتظر استخدامی جایی نباشند.

 

وی ادامه داد: جوانان در این آموزشگاه با آموزش عملی در کارخانجات کار کردن با ماشین‌آلات، دستگاه، مواد اولیه و ... آشنا شوند، در ضمن آموزش‌های تئوریی نیز در کلاس‌ها ارائه می‌شود.

 

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بعد از اتمام آموزش‌های تخصصی زیر نظر افراد متخصص، کارآموزان خیلی راحت‌تر جذب بازارکار و وارد جامعه می‌شوند.

 

مرزی، فعالیت این آموزشگاه را برای کارآموزان یک فرصت استثنایی دانست و گفت: با وجود این آموزشگاه، فرصت شغلی خیلی سریع‌ برای کارآموز فراهم می‌شود، چرا که تولیدکنندگان  خیلی راحت کارآموزان خوب را برای استفاده بهینه در فرصت‌های شغلی مورد نیاز جذب می‌کنند.

 

وی از آمادگی این آموزشگاه برای ثبت‌نام علاقمندان خبر داد و گفت: مدرک این آموزشگاه به تاییدیه فنی و حرفه‌ای می‌رسد و این مدرک معتبر در تمام دنیا اعتبار خاص خود را دارد.

 

مرزی، به آموزش‌هایی همچون بازایابی، فروش بورس، آشنایی با ماشین‌آلات، جوشکاری ،کارهای با صنایع چوب و... در این آموزشگاه اشاره کرد و گفت: امیدواریم جوانان از فرصت شغلی این آموزشگاه استفاده و از توانایی‌های این مجموعه به نحواحسن استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group