جمعه 26 دي 1399

طی پیگیری ها وحمایت های  مهندس شکری رییس خانه صنعت ، معدن وتجارت استان کرمانشاه از پروفسور علی مصطفایی در چند روز آینده مجوزساخت نخستین "داروی گیاهی بیماری کرونا" صادر می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ؛ طی پیگیری ها وحمایت های  مهندس شکری رییس خانه صنعت ، معدن وتجارت استان کرمانشاه از پروفسور علی مصطفایی در چند روز آینده مجوزساخت نخستین "داروی گیاهی بیماری کرونا" صادر می شود.

 

لازم به گفتن است: در کرمانشاه تمامی جنبه‌های لازم برای تأیید این دارو گیاهی  بررسی شده و مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گرفته است. تا هفته آینده تائید و مجوز ساخت داروی گیاهی از وزارت علوم پزشکی صادر می شود و این دارو به عنوان نخستین داروی "گیاهی درمان کرونا "مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

به گفته پروفسور علی مصطفایی پدیدآورنده این داروی گیاهی ، استفاده از این دارو در مراحل اولیه بیماری موجب بهبود ۱۰۰ درصدی بیماران می‌شود.

 

پروفسور علی مصطفایی علاوه بر اینکه عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی می باشند، از تولیدکنندگان و صنعتگران موفق استان نیز هستند و این یکی دیگر از افتخارات  صنعتگران و معدنکاران استان کرمانشاه می باشد.

 

انتهای پیام/

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group