جمعه 26 دي 1399

رییس و  هیات مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه در پیامی اقدام تروریستی و کوردلانه ترور شهید "محسن فخری زاده" دانشمند برجسته کشور را به شدت محکوم کرد. 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه ؛ رییس و  هیات مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه در پیامی اقدام تروریستی و کوردلانه ترور شهید "محسن فخری زاده" دانشمند برجسته کشور را به شدت محکوم کرد.

متن پیام بدین شرح می باشد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

 

بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه ، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی،پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.

ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی می باشد، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد.

خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه، به نمایندگی از خانواده بزرگ صنعت استان کرمانشاه شهادت این دانشمند صنعت دفاعی را به فرمانده معظم کل قوا مقام معظم رهبری " مدظله العالی"، جامعه علمی و دانشگاهی، هموطنان عزیزمان و خانواده گرانقدر آن شهید؛ تبریک وتسلیت عرض نموده و اطمینان کامل داریم که خون به ناحق ریخته شده این شهید عزیز پایه های لرزان استکبار و صهیونیسم را لرزان تر از گذشته خواهد کرد .

رییس و هیات مدیره خانه  صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه

 

انتهای پیام 

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group