شنبه 29 خرداد 1400

کاپیتان تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه پس از برد پرگل ۶ بر سه مقابل عقاب نیروی هوایی تبریز، گفت: با توجه زحمات و اضافه شدن بازیکنان جدید، وضعیت تیم روز به روز بهتر خواهد شد و نتایج بهتری را کسب خواهیم کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ازکرمانشاه، در هفته هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور دیدار تیم‌های خانه صنعت کرمانشاه و عقاب نیروی هوایی تبریز با برتری پرگل ۶ بر سه بنفع تیم خانه صنعت کرمانشاه به پایان رسید.

کاپیتان تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه پس از این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: پس از عدم کسب پیروزی در چهار مسابقه قبلی، در ایام عید تمرینات سختی را پشت سرگذاشتیم و در واقع این برد مزد زحمات ما در ایام عید بود.

مسعود شکربیگی خاطرنشان کرد: تیم ما تلاش بسیار زیادی را در این بازی از خود نشان داد و توانست نتیجه ۲ بر صفر باخته را به ۶ بر سه تغییر دهد و برنده بازی باشد و این بازگشت به بازی خود گواه زحمات و تلاش‌های است که بازیکنان و کادر فنی در ایام اخیر برای تیم متحمل شده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به این  زحماتی و اضافه شدن بازیکنان جدید در نیم فصل دوم به یاری خدا وضعیت تیم ما روز به روز بهتر خواهد شد و نتایج بهتری را کسب خواهیم کرد.

کاپیتان تیم صنعت با اشاره به تاثیرات این بازی در روحیه بازیکنان، گفت: این برد باعث شد بازیکنان تیم ما با استرس کمتری بازی خود را دنبال کنند و در حرکات انفرادی موفق ظاهر شوند به همین دلیل این برد شرایط بازگشت ما به ادامه مسابقات را بیش از پیش مهیا کرده است.

وی اضافه کرد: بازیکنان تیم و کادر فنی تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند که تیم ارتقا داده و به توان فنی تیم کمک کنند.

تعویض زمین بازی برای ما خوش یمن بود

 مدیرعامل تیم فوتسال خانه صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه نیز در ادامه این گفت‌وگو پس از این برد پر گل، گفت: با توجه به محدودیت اخیر کرونایی در مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) مجبور شدیم این بازی را در مجموعه شهید بهشتی برگزار کنیم و این تعویض ورزشگاه برای ما خوش یمن بود و برنده بازی شدیم.

فرهاد مرزی گفت: شرایط و اندازه زمین ورزشگاه شهید بهشتی با ورزشگاه امام خمینی(ره) متفاوت است و شاید  همین تفاوت یکی از دلایل برد ما باشد.

وی ادامه داد: بازیکنان و کادر فنی تیم در هفته‌های اخیر زحمات بسیار زیادی را برای تیم متحمل شده و تمرینات سختی را پشت سر گذاشته‌اند و این برد مزد این زحمات است.

مرزی یادآور شد: در نیم فصل بازیکنان جدید و خوبی به تیم اضافه خواهند شد که ما را در ادامه رقابت‌ها یاری خواهند کرد و امیدواریم به کمک این بازیکنان و تلاش سایر بازیکنان در ادامه روند مسابقات موفق ظاهر شویم.

گفتنی است، گل‌های تیم خانه صنعت کرمانشاه در این مسابقه توسط مهدی دهقان (۳گل)، میلاد نجفی، مسعود شکربیگی و امیرمحمد عالی‌پور به‌ثمر رسید.

 

انتهای پیام /

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group