شنبه 29 خرداد 1400

هفته نهم رقابت های لیگ دسته اول فوتسال در حالی به پایان رسید که نمایندگان کرمانشاه در خارج از خانه به دو تساوی رضایت دادند.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت از کرمانشاه؛ در گروه اول این رقابت ها، تیم خانه صنعت کرمانشاه در قرچک تهران میهمان تیم شهید ستاری این شهر بود که دیدار این دو تیم با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.

                                                                                                 

بازیکنانم در هتل گرم کردند!

حسین همتیان سرمربی تیم خانه صنعت کرمانشاه پس از پایان دیدار تیمش با حریف تهرانی، در گفت و گو با ایسنا، باتاکید براینکه مساوی حق بازیکنان تمیش نبود، اظهارکرد: در این دیدار در شرایطی وارد زمین مسابقه شدیم که میزبانی خوبی را از حریف تهرانی شاهد نبودیم.

 

وی تصریح کرد: متاسفانه علیرغم اینکه این دیدار در قرچک برگزار می شد، اما به دلیل اینکه این شهر فاقد هتل برای اسکان بازیکنان تیم بود، مجبور شدیم که برای اسکان به شهر ری برویم و همین دوری مسافت هم باعث شد تا نتوانیم پیش از بازی در سالن محل مسابقه تمرین داشته باشیم و با فضای  آن آشنا شویم.

 

سرمربی خانه صنعت کرمانشاه افزود: درنهایت ناچار شدیم پیش از اعزام به مسابقه بازیکنان را درهتل محل اقامتشان گرم کنیم و پس از طی مسافتی حدود یک ساعته به قرچک رسیدیم و مسابقه دادیم.

 

وی افزود: باوجود اینکه حضور تماشاگر در سالن مسابقات به دلیل شرایط کرونایی ممنوع است، اما حدود 150 نفر از هواداران این تیم در سالن محل بازی حضور داشتند و با الفاظی نامناسب و با سر و صدای زیاد مانع از تمرکز بازیکنان ما می شدند.

 

همتیان اضافه کرد: از آنجایی که نماینده و ناظر فدراسیون هم اهل کرج بودند، برای همین اعتراض های ما را بی پاسخ می گذاشتند.

 

وی تاکید کرد: هرچند که شرایط میزبانی بسیار نامناسب بود و همه نوع سنگ اندازی انجام شد که بازیکنان ما در این دیدار نتیجه را واگذار کنند، اما هفت ثانیه مانده به پایان بازی توانستیم نتیجه را مساوی کنیم.

 

تیم خانه صنعت کرمانشاه در گروه اول این رقابت ها با هشت بازی انجام شده و کسب 2 پیروزی، 2 مساوی و 4 باخت و مجموعا 8 امتیاز در رده پنجم جدول گروه خود قرار دارد.

 

منبع : اسنا

انتهای پیام/

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group