شنبه 29 خرداد 1400

جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت  استان کرمانشاه روز جهانی کار و کارگر را طی پیامی به جامعه کار و تلاش استان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت  استان کرمانشاه روز جهانی کار و کارگر را طی پیامی به جامعه کار و تلاش  استان تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در روایتی از پیامبر اکرم(ص) آمده است: "عبادت داراى هفتاد جزء است، و کسب حلال، برترین جزء آن بشمار می‌رود"

 

کار سرمایه و ذخیره ملی است و می تواند به رشد تمدن کمک کند. اگر افراد جامعه ای به طور نسبی بتوانند کار و شغل مناسب به دست آورند و شغل آنان متناسب با استعدادها، توانایی ها و علائق آنها باشد، زمینه برای نوآوری، ابتکار، رشد و پیشرفت در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه به وجود می آید. برعکس اگر زمینه های اشتغال و کار در جامعه محدود و تقاضا برای کار بسیار باشد، به تدریج بیکاری افزایش می یابد.گسترش بیکاری منجربه آسیب ها و پیامدهای ناگوار در جامعه می شود.

 

اینجانب فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه کار و تولید خصوصاً کارگران عزیز این سربازان جبهه اقتصادی و کارفرمایان تبریک عرض نموده، و در سالی که مزین است به سال " تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها "  توفیق روزافزون فعالان این عرصه را در تحقق شعار سال از درگاه ایزد منان در خواست می نمایم.

 

جهانبخش شکری رییس خانه صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه

11 اردیبهشت سال 1400

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group