شنبه 29 خرداد 1400

در هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور دیدار بین تیم های خانه صنعت کرمانشاه و فولاد هرمزگان پس از 40 دقیقه دوندگی بازیکنان دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت از کرمانشاه؛ در هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور دیدار بین تیم های خانه صنعت کرمانشاه و فولاد هرمزگان پس از 40 دقیقه دوندگی بازیکنان دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

حسین همتیان سرمربی تیم خانه صنعت کرمانشاه در پایان این دیدار در گفت و گو با ایسنا، این تساوی را برای تیمش ارزشمند خواند و اظهارکرد: باتوجه به اینکه هر دو تیم کاملا از هم شناخت پیدا کرده و نقاط ضعف و قوت همدیگر را می شناختند، برای همین کار سخت شد و گلی وارد دروازه ها نشد.

 

وی به مشکل مصدومیت چند نفر از بازیکنانش برای این دیدار هم اشاره کرد و گفت: همچنین صبح روز مسابقه به ما اعلام کردند که کاپیتان تیم سه کارته است و حق بازی کردن ندارد، برای همین مجبور شدیم از هفت بازیکن جوان به جنگ حریفی تا دندان مسلح برویم.

 

سرمربی تیم خانه صنعت کرمانشاه اضافه کرد: باتوجه به اینکه بازی در بندرعباس برگزار می شد، برای همین 24 ساعت را در مسیر بودیم و خستگی بازیکنان از یکسو و میزبانی بد تیم حریف هم از سوی دیگر کار را برایمان سخت می کرد.

 

وی افزود: پس از رسیدن به بندرعباس، تیم میزبان سالن محل بازی را برای تمرین در اختیار بازیکنان ما قرار  نداد و در سالنی تمرین کردیم که کیفیت بسیار پایینی داشت و حتی در بخش هایی از تمرین برق سالن را به روی ما قطع کردند.

 

همتیان در ادامه گفت: بازیکنان تیم ما با این شرایط توانستند یک تساوی را بدست بیاورند که این تساوی بسیار برای ما ارزشمند است و از همه بازیکنانم راضی هستیم که برابر تیمی با این قدرتمندی که بسیار هم متمول است این یک امتیاز را بدست آوردند.

 

وی افزود: در گروهی که در این رقابت ها قرار داریم، همه تیم ها، بجز تیم ما  به واسطه شرایط مالی بسیار خوبی که دارند، از ظرفیت چند بازیکن لیگ برتری استفاده می کنند، بنابراین با دست خالی  و با تعدادی بازیکن کم تجربه امتیاز گرفتن از این تیم ها بسیار کار دشواری است.  

 

در گروه اول لیگ دسته اول فوتسال تیم خانه صنعت کرمانشاه تاکنون با 9 بازی انجام شده و 2 پیروزی، 3 مساوری و 4 باخت و کسب 9 امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفته است.

 

اتتهای پیام

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group