دوشنبه 11 مرداد 1400

دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: قرار نیست هزینه رایگان کردن برق مشترکین کم مصرف و روستا ها با عنوان برق امید را از تولید کنندگان بگیرند. این یک ظلم بزرگ به تولید کنندگان است.

 

فرهاد مرزی در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با استاندار کرمانشاه به مناسبت روز و هفته ملی صنعت و معدن  بیان داشت:کارشناسان دستگاه‌های اجرایی چوب لای چرخ تولید می‌گذارند معلوم هم نیست شاید از مدیرانشان این دستورات را می گیرند.

وی یادآور شد: در شرایط سخت کرونا و تحریم واحدهای تولیدی اجازه ندادند لطمه‌ای به اشتغال استان بخورد و با ظرفیت قابل قبول و بدون اخراج کارگری از به وجود آمدن مشکلات بیشترجلوگیری کردند.

دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه اظهارداشت: با سپردند ستاد تسهیل و صدور مجوزهای صنعتی به خانه صنعت و معدن استان طی یک سال بیش از یک هزار و ۵۰۰ جواز تاسیس صادر شد و ۱۵۱ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع برگزار گردید.

وی به کمک های صنعتگران استان در پویش های همدلی اشاره کرد و تصریح کرد: در پویش همدلی ۷۵۶ میلیون تومان و در پویش کفش برای محرومان یک هزار و ۳۵۸ جفت کفش تهیه و در اختیار دفتر اجتماعی استانداری قرار گرفت.

مرزی افزود: در سال گذشته اولین مجتمع فنی و حرفه‌ای خانه صنعت و معدن ایران در کرمانشاه راه اندازی شد و تا به حال چندین دوره آموزی غیر حضوری را برگزار کرده است.  با همکاری مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی نیز درمانگاه و خانه بهداشت را در مرکز خدمات فنی بیستون راه اندازی کردیم. راه اندازی چنین مرکزی وظیفه مرکز بهداشت و تامین اجتماعی است اما با پای کار نیامدن این ارگانها اعضای خانه صنعت و معدن استان تمام هزینه های ایم مرکز را تقبل کردند.

وی همچنین از راه اندازی شورای حل اختلاف خانه صنعت و معدن استان و سازمان داوری و میانجیگری خانه صنعت و معدن در خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه خبر داد.

 

انتهای پیام/

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group