دوشنبه 11 مرداد 1400

رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه بیان داشت: قیمت برق و گاز و قطع شدن برق به یکی از مشکلات عمده تولید تبدیل شده است.

 

مهندس جهانبخش شکری در دیدار اعضای هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با استاندار کرمانشاه به مناسبت روز و هفته ملی صنعت و معدن گفت: قطع وقت و بی وقت برق علاوه بر خسارات مالی سنگین می تواند در صنایع موجب خسارات جانی پرسنل نیز بشود.

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان به تنهایی مصرف مشترکین خانگی، صنعت، کشاورزی و... استان کرمانشاه برق مصرف می کند تصریح کرد:مسئولین انتظار دارند مدیریت مصرف و کاهش مصرف صنایع و مشترکین کرمانشاه به اندازه استانهای پرمصرف و صنعتی باشد.

رئیس خانه صنعت و معدن استان با اشاره به شعار تولید پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها متذکر شد: با قیمت های دستوری و این افزایش قیمت‌های برق و گاز واحدهای بزرگ بخش خصوصی چاره ای جز تعطیلی نخواهند داشت.

وی افزود: عدم توسعه و تجهیز نیروگاه های برق موجب پدید آمدن چنین معضلاتی شده است.

شکری با اشاره به اینکه مسئولین همواره شعار توسعه و تولید می دهند اما نتوانسته اند زیرساختهای مناسبی فراهم کنند. واحدهای تولیدی کرمانشاه هیچ امید و دلخوشی به توسعه ندارند چون برای تامین انرژی همین واحدهای موجود نیز با مشکل مواجه هستند.

وی خاطر نشان کرد: وزارت نیرو و مدیران این وزارت خانه در کرمانشاه می‌گویند: با ۲۰ درصد مصرف برق اختصاصی کار کنید با این میزان برق حتی روشنایی کارخانه تیز تامین نمی شود چه برسد به راه اندازی خط تولید.

این کار آفرین نمونه کشوری تصریح کرد: واحدهای تولیدی موادغذایی با قطع برق با مشکل مواجه می شوند و کالاهای آنها فاسد می شود. متاسفانه مدیران به تعهدات خود که در جلسات قول می دهند نیز عمل نمی کنند.

 

انتهای پیام/ 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group