يكشنبه 28 شهريور 1400

یکی از ارگان‌های حمایتی استان کرمانشاه در نظر دارد جهت حمایت و راه‌اندازی واحدهای راکد و نیمه‌فعال این استان اقدام به سرمایه‌گذاری کند.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، فرهاد مرزی از احیای واحدهای تولید راکد و نیمه فعال استان خبرداد و اظهارداشت: در سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» با امکان سنجی، برنامه‌ریزی و رفع موانع تولید به دنبال وارد کردن واحدهای راکد و نیمه فعال به چرخه اقتصادی و تولیدی در استان هستیم.

 

وی ادامه داد:  خوشبختانه یکی از ارگان های حمایتی در نظر دارد؛ جهت حمایت و راه‌اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال اقدام به سرمایه‌گذاری کند که این خبر خوبی برای به حرکت در آوردن چرخ اقتصادی استان است.

 

دبیراجرایی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه، خاطر نشان کرد:چنانچه واحدهای راکد و نیمه‌ فعال نیاز به سرمایه ثابت یا سرمایه درگردش جهت سرمایه‌گذاری دارند، می‌تواند از امروز شنبه ۳۰ مردادماه ۱۴۰۰ به مدت ۷۲ ساعت آینده درخواست و برنامه تولید خود را به صورت مکتوب به خانه صنعت و معدن ارائه کنند، تا خانه صنعت و معدن استان جهت ایجاد این ارتباط برنامه ریزی صورت پذیرد.

انتهای پیام/

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group