يكشنبه 28 شهريور 1400

بیست و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف حل و فصل مشکلات واحد های صنعتی و معدنی  ظهر امروز دوشنبه 8 شهریورماه 1400 در سالن جلسات ساختمان فناوری کسب وکار تشکیل شد.

 به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ بیست و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف حل و فصل مشکلات واحد های تولیدی و کمک به تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام، تامین مالی ، تعیین تکلیف بدهی های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی، معادن و رفع موانع صادراتی بوده است.

 

گفتنی است؛ با توجه به ماموریت محوری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که عیناً منطبق با نامگذاری سال 1400 می باشد، این جلسه با 6 دستور کار با حضور نمایندگان تام الاختیاردستگاه های اجرایی استان برگزار و مصوبات لازم برای رونق این واحدهای صنعتی و معدنی و گره گشایی از مشکلات  این شرکت ها صادر شد.

  

گفتنی است، در این جلسه که  با حضور نمایندگاه تام الاختیار دستگاه های ؛ امور مالیاتی، راه دارای، بانک های استان ، بنیاد مسکن و شرکت سامان محیط برگزار و مشکلات و درخواست های مربوط به 6 واحد تولیدی مطرح و راهکارهای لازم در قالب 6 مصوبه  برای حل آنها ارائه شد.

 

انتهای پیام/

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group