چهارشنبه 15 تير 1401

شرکت بهساز غذای زاگرس (اوکادو) تنها تولید کننده کنسروهای غیر گوشتی فراسودمند در سی و ششمین دوره انتخاب برگزیدگان بخش کشاورزی استان کرمانشاه به عنوان واحد نمونه صنایع تبدیلی زراعی استان معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی خاتنه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه، به نقل از میلکان ؛ مدیر شرکت بهساز غذای زاگرس ضمن تشکر از همکاری های مسئولین استان به ویژه رئیس سازمان و مدیریت صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان، گفت: یک رژیم غذایی سالم باید متشکل از مواد غذایی سرشار از مواد مغذی مانند میوه، سبزیجات، غلات سبوسدار و حبوبات باشد. مواد غذایی فراسودمند نه تنها نیاز بدن را به ویتامینها و مواد معدنی تامین می‌کنند، بلکه منجر به ایجاد تعادل در رژیم غذایی و حفظ سلامت عمومی بدن می‌شوند.

 

مهندس حامد احمدیان در گفت و گوبا خبرنگار میلکان خاطرنشان ساخت: ما در راستای رسالت اجتماعی شرکت طی تحقیقاتی که با همکاری دانشکده صنایع غذایی داشتیم موفق شدیم برای اولین بار در ایران کنسرو های فراسودمند تهیه کنیم که غنی شده با ویتامین D و اینولین هستند و با توجه به فقر غذایی که در خیلی از نقاط کشور عزیزمان ایران وجود دارد برای خانواده های ایران مفید و مورد نیاز است.

 

وی بیان داشت: کنسرو لوبیا چیتی و کنسرو عدسی سودمند از جمله ی این محصولات تولید شده است که برای این محصولات تولیدی موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت شده ایم .

 

انتظار داریم شرکت و فروشگاه های دولتی با توجه به فواید این کنسروها و سلامت دیگر محصولات این شرکت را در سبد توزیعی و فروشگاهی خود قرار دهند.

 

مدیر صنایع غذایی اوکادو با اشاره به صادرات ۴۰ درصد از محصولات تولیدی این شرکت به عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس با طرح این سوال که آیا صادراتی که با این دشواری‌ها اتفاق می‌افتد هیچ آثار مثبتی در اقتصاد کشور ندارد؟ گفت: مطمئنا قانون گذاران، مجریان و همه کسانی که در این راه نقش دارند دلایل و مستندات خاص خود را دارند ولی آنچه که در عمل برای صنعتگر و تاجر اتفاق می‌افتد این است که تسهیلگری لازم انجام نمی‌شود.

 

وی با بیان اینکه به واسطه برخی از مراودات و سیاست های ایران ،تجارت با خیلی از کشورها وجود ندارد تصریح کرد: یک تجارت سنتی و ساده با کشور عراق وجود دارد که آن نیز با مشکلاتی روبرو می باشد. تغییرات نرخ ارز، تعهدسپاری ارزی، ممنوعیتهای صادراتی یک شبه و … نشان می دهد که ما در حوزه صادرات تغییرات قانونی زیادی داریم و از ثبات در این حوزه برخوردار نیستیم.

 

عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه افزود: هر کنشی از سوی آیین نامه ها و مقررات موجب واکنش از سوی تولیدکنندگان و صادرکنندگان می‌شود و این کار را سخت می‌کند. برگشت ارز، کاری است که در عمل اتفاق می‌افتد. اگر تولید کننده ارز را به کشور برنگرداند ادامه کار برای او میسر نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه خیلی از قوانین و اتفاقات، کشوری است بیان داشت: اما بانک‌ها و ارگان‌ها در استان می‌توانند انعطاف بیشتری داشته باشند. تملک یک واحد تولیدی بدون در نظر گرفتن هزینه های اجتماعی و اقتصادی آن صورت می‌گیرد. بانک‌ها چون توانایی تصدیگری را ندارند با تملک تنها هزینه نگهداری به آنها تحمیل می شود. کارآفرینی که خود از خواص جامعه محسوب میشود با این کار سرخورده میشود و هزینه‌های اجتماعی زیادی را به جامعه تحمیل میکند. بیکاری و معضلات اجتماعی نیز در جامعه افزایش پیدا می‌کند.

 

مدیر کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس با اشاره به شعارسال مقام معظم رهبری که امسال را سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین نامیدند تاکید کرد: محصولات دانش بنیان می تواند دروازه جدیدی به بازارهای صادراتی باز کند. بخش خصوصی و تجارت خارجی راه نجات اقتصاد کشور است و اگر جنگ جنگ اقتصادی است باید رزمندگان این حوزه را پشتیبانی کرد.

 

 

شرکت کشت و صنعت بهساز غذای زاگرس در تاریخ هفتم مهرماه سال هشتاد و نه به شماره ثبت ۱۵۰۵۹ ثبت شرکت های کرمانشاه با موضوع تولید کنسرو های غیرگوشتی و خرید و واردات مواد اولیه مورد نیاز و واردات ماشین‌آلات مربوطه و صادرات محصولات و انجام کاشت ، داشت و برداشت محصولات کشاورزی تاسیس گردید.

 

شرکت صنایع غذایی اوکادو انواع کنسروهای غیرگوشتی و کمپوت ها در وزن های ۳۵۰، ۳۸۰، ۴۲۰ گرمی و ۳ کیلوگرمی و همچنین انواع مرباجات و ترشیجات را با برندهای اوکادو رویال، رامی رویال، اوکادو، رامی، حدیقه و سپندار تولید می‌نماید.

 

در خصوص مزایای تولیدات این شرکت علاوه بر فراسودمندی می توان به موارد ذیل اشاره نمود : کیفیت بالای محصول و استفاده از مواد اولیه مرغوب، بسته بندی مناسب و زیبا جهت ترغیب مشتریان به خرید، طرح های تخفیف ویژه نقدی و کالایی جهت مشتریان، قیمت مناسب و پایین نسبت به محصولات مشابه، استفاده از نیروی انسانی مجرب جهت تولید محصولی سلامت، حاشیه سود بالا جهت نمایندگی ها و عمده فروشان و فروشگاه ها، توجه ویژه به پیشنهادات و نیاز مشتریان، دارای آزمایشگاه مجهز به آخرین تکنولوژی جهت کنترل کیفیت محصولات تولیدی، تولید محصولات بدون استفاده از مواد نگهدارنده.

 

انتهای پیام / 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group