چهارشنبه 15 تير 1401

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه با سخنرانی نمی‌توان مشکلات کارآفرینان و صنعتگران را حل کرد؛ گفت: مدیران باید در خط مقدم حل مشکلات و رفع موانع تولید و اشتغال باشند تا کرمانشاه از وضعیت رکود این سال ها خارج شود.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت به نقل از ایرنا؛ "بهمن امیری مقدم"در نشست بررسی و رفع مشکلات صنعتگران و معدنکاران استان، با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی تشکل‌ها و مجموعه‌های بخش خصوصی در اقتصاد و تولید؛ عنوان  کرد: خانه صنعت و معدن، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف، به عنوان رابط و حلقه اتصال بخش خصوصی و دولت عمل می کنند و مدافع و حامی تولیدکنندگان و کارآفرینان هستند.

 

وی حمایت همه جانبه از تولید کنندگان را یکی از اولویت‌های جدی مدیریت ارشد استان دانست و گفت: بسیاری از تولیدات استان از یک کیفیت مناسب برخوردارند و ادارات باید نیازهای خود را با اولویت این محصولات تامین کنند.

 

امیری مقدم همچنین بر حل مشکلات واحدهای تولیدی از طریق ظرفیت‌های بخش اداری و کارگروه‌های استانی تاکید کرد و گفت: مشکلات واحدها باید در کارگروه‌های مربوطه مانند ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و یا شورای اشتغال و ... حل شود و از ارجاع فوری کارآفرینان به دستگاه قضایی تا حد ممکن اجتناب کنند.

 

استاندار کرمانشاه در ادامه بر ضرورت تعهدات دوسویه میان بخش دولتی و کارآفرینان بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: بخش خصوصی هم در قبال این حمایت های دولت، باید به دنبال ارتقای سطح تولید و افزایش نیروی کار مجموعه‌های تحت مدیریت خویش باشند.

 

وی با انتقاد از رویه برخی مدیران در پیش‌دستی برای اجرای مصوبات مربوط به قطع گاز و اعمال جداول خاموشی، عنوان کرد: برخی مدیران در اجرای اینگونه مصوبات، همیشه پیشتاز هستند و اینگونه رویه‌ها به روال عادی تولید و ظرفیت ‌های اشتغال زای کرمانشاه لطمه زده است.

 

امیری مقدم عشق به کرمانشاه را عامل مهمی در توسعه استان دانست و گفت: کسانی که شهر و دیارشان را دوست داشته باشند با دغدغه‌مندی بیشتر به دنبال تقویت تولید و اشتغال جوانان و رفع مشکلات هستند.

 

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: اگر مدیران قبلی، کرمانشاه را دوست داشتند امروز وضعیت فرودگاه اینگونه نبود.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش ایجاد نمایشگاهی دائمی از تولیدات برتر استان را یک اولویت دانست و ادامه داد: این نمایشگاه دائمی کمک می کند در سریع‌ترین زمان ممکن پتانسیل ها و ظرفیت های کرمانشاه به افراد معرفی شود.

 
امیری مقدم تاکید کرد: شهرداری در راستای حمایت از صنعت ساختمان استان، هر پروانه ای صادر شده باید همراه با پیوست معرفی تولیدات استان باشد.
 

استاندار کرمانشاه در این نشست با جمع زیادی از فعالان صنعت و معدن استان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

 

در این دیدار، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و معاون اقتصادی استاندار، رییس خانه صنعت و معدن استان، مدیران مرتبط با حوزه اقتصادی و مدیران عامل دستگاه‌های خدمات‌رسان استان نیز حضور داشتند تا رفع موانع و مشکلات صنعتگران و معدن‌کاران استان با سرعت بیشتری پیگیری شود.

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group