پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

اعضای هیأت رئیسه خانه صنعت، معدن و تجارت استان امروز در راستای اجرای هرچه بهتر شعار سال و دغدغه‌ مقام معظم رهبری در خصوص تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها با مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی و معاونین وی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه ؛ اعضای هیأت رئیسه خانه صنعت، معدن و تجارت استان در راستای اجرای هرچه بهتر شعار سال و دغدغه‌ مقام معظم رهبری در خصوص تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها با مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی و معاونین وی برگزار کردند.

 

جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه در ابتدا، ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید خدمت جناب آقای شاهی مدیرکل و آقایان عزتی و مظفری معاونین ایشان ، بر اجرای شعار سال تاکید داشتند.

 

در ادامه آقای مهندس مرزی دبیر خانه صنعت و معدن گزارشی از اقدامات انجام شده توسط خانه صنعت و معدن طی سال ۱۳۹۹ ارائه کردند و به بیان مشکلات تعدادی از واحدها در خصوص پرونده‌های سازمان تعزیرات حکومتی پرداختند.

 

در ادامه اعضای هیأت مدیره نقطه نظرات خود را بیان کردند و توسط آقای عزتی معاونت اجرایی و قضایی سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص وظایف سازمان توضیحاتی ارائه شد.

 

در پایان جناب آقای شاهی ضمن تشکر از تلاش ریاست ، دبیر و اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن ، بر اجرای شعار سال مبنی بر حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید فرمودند و بابت حل مشکل یکی از واحدها که در جلسه مطرح گردید دستور مساعد صادر کرد.

 

 

گفتنی است؛ در پایان جلسه از نمایشگاه دائمی توانمندی های صنایع استان بازدید بعمل آمد.

 

انتهای پیام/

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group