شنبه 29 خرداد 1400

مشکلات ۶ واحد صنعتی کرمانشاه با دستگاه‌های دولتی استان در بازدید عبدالرضا مصری، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پیگیری و بررسی شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت معدن وتجارت از کرمانشاه ؛ مشکلات ۶ واحد صنعتی کرمانشاه با دستگاه‌های دولتی استان در بازدید عبدالرضا مصری، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پیگیری و بررسی شد.

 

اعم مشکلات واحدهای صنعتی مربوط به ادارات؛ مالیات و دارایی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، بانک‌ها، سرمایه در گردش جهت تولید همچنین در خواست زمین جهت توسعه طرح های صنعتی بود، که در این بازدید مطرح و پیگیری شد.

 

 

 

به گفته رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، عمده مواردی که مطرح شد در سه حوزه؛ مشکل تخصیص مواد اولیه شیمیایی از سوی پتروشیمی‌ها، تورم و نیاز فزاینده به سرمایه در گردش و مشکل واحدهایی که از سوی بانک‌ها تملک شده یا در حال تملک، است.

 

مصری ادامه داد: تملک بانک‌ها و رها کردن آن معضل بزرگی در کشور است که در این راستا از مدیران بانک‌ها در کرمانشاه درخواست می‌کنم برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند تا خریدار برای فعال کردن واحدها پای کار بیاید.

 

گفتنی است، عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن ارتباط مستقیم با مدیران ادارات مربوطه، پیگیری‌های لازم را در راستای رفع مشکلات انجام داده و قرار شده موارد و مشکلات مطرح شده 6 واحد طی چند روز آینده مرتفع شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group