شنبه 29 خرداد 1400

رییس خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه: تقدير از سربازان و ايثارگران جبهه اقتصادي، فرصتي براي تبادل افكار، شناخت مشکلات و تنگناها و بررسي راهكارهايي براي رسيدن به هدف والاي جهش صادرات مي‌باشد .  

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ در متن پیام جهانبخش شکری به مناسبت روز ملی صادرات آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

  29مهرماه روز ملی صادرات شناخته و معرفي شده است و در سال جهش تولید همزمان با آفت تحریم و کرونا  این طلایه‌داران اقتصاد ایران اسلامی‌مان بوده و هستند که بیرق سرفرازی را در پیشاپیش لشکر مقاومت به اهتراز در آورده‌اند.

 

ظرفیت‌های بی‌شماری که گام به گام در راستای تحقق شعار جهش تولید، به امکانات بالفعل بدل می‌شود، نشان از عزم راسخ مردان این حوزه در تحقق رهنمود‌های مقام معظم رهبری در چارچوب سیاست‌‎های کلی اقتصاد مقاومتی و تحقق الگوی پیشرفت ایران اسلامی دارد.

 

ضمن ترويج فرهنگ صادرات در ميان توده مردم، تقدير از سربازان و ايثارگران جبهه اقتصادي، فرصتي براي تبادل افكار، شناخت مشکلات و تنگناها و بررسي راهكارهايي براي رسيدن به هدف والاي جهش صادرات مي‌باشد .  ضمن ارج نهادن به تلاش‌های بازرگاناني كه در كار صادرات اهتمام مي‌ورزند و ماحصل تلاش خود و كاركنانشان رابه بازارهاي جهاني عرضه داشته و سهم کشور و استان کرمانشاه را در عرصه رقابت اقتصادي افزايش مي‌دهند، این روز؛ روز "ملی صادرات" را به این عزیزان تبریک گفته و مي‌بايست آن را فرصت ارزشمندي تلقي كرد كه مباحث مربوط به صادرات بار ديگر مورد توجه مسؤولان و دست‌اندركاران امر قرار گيرد.

 

ایام به کام

جهانبخش شکری

رییس خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه

 

انتهای پیام/

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group