جمعه 26 دي 1399

کارگروه کمیته 8 نفر ظهر امروز جهت تامین امنیت در شهرک  صنعتی فرامان و شهرک صنعتی بیستون تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ ظهر امروز (دوشنبه) 5 آبانماه جلسه کارگروه کمیته 8 نفر جهت تأمین امنیت در شهرک  صنعتی فرامان و شهرک صنعتی بیستون با حضور دبیر اجرایی حانه صنعت،معدن وتجارت ، رئیس حراست شهر ک های صنعتی و مدیران شرکت های خدماتی شهرک صنعتی فرامان وبیستون در سالن جلسات خانه صنعت و معدن برگزار شد .

 

این جلسه با 7 مصوبه به تصویب رسید که از امروز دوشنبه 5 آبانماه قابلیت اجرایی دارد.

 

لازم به گفتن است ؛  از این 7 مصوبه به تصویب رسیده که 2 مورد آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، و توسط خانه صنعت و معدن  به کلیه واحدها اطلاع رسانی می شودکه به شرح ذیل می باشد:

 

  • بدهی های خدماتی واحدهای فعال و تحت تملک بانک ها را، مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی فرامان به خانه صنعت و معدن اعلام و با همکاری اعضاء کمیته وصول و به شرکت شهرک ها پرداخت گردد. ضمنا ورودی فاز 3 از ساعت 18 امروز( دوشنبه 5 ابانماه ) به بعد مسدود می گردد و کلیه ترددها از درب ورودی اصلی شهرک صنعتی فرامان صورت می پذیرد.

 

  • کلیه واحدها و شرکت ها که از ساعت 18 قصد خروج کالا و تولیدات خود را با کامیون و وانت از شهرک صنعتی فرامان دارند باید برگه ی خروجی کالا را از شرکت مذکور به نگهبانی شهرک ارائه نمایند.

 انتهای پیام/

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group