دوشنبه 11 مرداد 1400

  برگزاری هیجدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

  جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه با هدف رفع موانع و مشکلات

  ادامه مطلب

  توسط خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه انجام شد

  پویش" تهیه کپسول های اکسیژن" توسط خانواده بزرگ صنعت و معدن استان کرمانشاه به مردم استان سیستان و

  ادامه مطلب

  فارغ‌التحصیل دانشگاهی مهارت کافی ندارد

  مهارت جوانان را می توان اصلی ترین موتور محرکه توسعه و پیشرفت هر جامعه دانست. مهارت بروز و متناسب

  ادامه مطلب

  نایب رئیس مجلس درباره عواقب منفی قطع برق صنعت هشدار داد

  نایب ‌رییس مجلس شورای اسلامی قطعی برق صنعت را منجر به گرانی سیمان، فولاد و سایر کالاهای مهم در آی

  ادامه مطلب
  1

  نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آینده ایران اسلامی باید قدرت اجماع در ارکان مختلف نظام را داشته باشد تا بتواند کشور را به سمت پیشرفت هدایت کند، گفت: حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رییسی این قدرت اجماع را دارد.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت از کرمانشاه؛ عصر یکشنبه در گردهمایی حمایت خانه صنعت، معدن و تجارت، کانون شورای اسلامی کارگری و کانون کارآفرینی  کرمانشاه از حجت الاسلام رئیسی که در سالن قصر واقع هتل پارسیان برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری واگذاری قدرت مردم به هیات منتخب است تا کشور را در راستای رسیدن به پیشرفت هدایت کنند.

   

   نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آینده ایران اسلامی باید قدرت اجماع در ارکان مختلف نظام را داشته باشد تا بتواند کشور را به سمت پیشرفت هدایت کند، گفت: حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رییسی این قدرت اجماع را دارد.

   

  وی با بیان اینکه تمام جمهوری ها در جهان یک پایگاه مردمی دارند، گفت: تمام جمهوری های جهان بر اساس مبنای فکری جامعه و هنجارها اداره می شوند از این رو جمهوری ما بر مبنای افکار اسلامی است.

   

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تضادی بین جمهوریت و اسلامیت کشور وجود ندارد، اظهار داشت: متاسفانه در کشور ما به دلیل اینکه تعهدی برای اجرای وعده ها وجود ندارد گرفتار آزمایش و خطاهای بسیاری می شویم.

   

  مصری افزود: افرادی که داوطلب ریاست جمهوری می شوند یعنی از شرایط کشور با خبر هستند و برنامه برای روبه رو شدن با مشکلات و حرکت به سمت پیشرفت دارند.

   

  عمده مشکلات کشور اقتصادی است

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه مشکلات عمده کشور را اقتصادی دانست و گفت: مدیری که قدرت کاریزماتیک داشته باشد و بتواند اجماع در قسمت های مختلف همچون رهبری، مجلس، قوه قضاییه، نهادهای نظامی و دیگر نهاد ها ایجاد کند، فرد مناسب برای ریاست جمهوری است.

   

  مصری افزود: ما در کشور حزب نداریم فقط ۲ دیدگاه اصلاح طلبی و اصولگرایی داریم که هدف، منشور و اساسنامه ندارند.

   

  آقای رئیسی با سلاطین سکه و خودرو برخورد کرد

  مصری در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: ما قبلا یک شاه داشتیم که آن را از کشور خارج کردیم اما در سال های آخر با سلاطین متعدد گوشت، سکه و خودرو روبه رو شدیم.

   

  وی عنوان کرد: اقای رییسی با این سلاطین برخورد کرد و خط قرمزی برای گرفتن اموال نظام با کسی قائل نشد؛ صدها هزار هکتار زمین دولتی را باز گرداند و پس از به روی کار آمدن رییسی ما دیگر سلطانی ندیدیم.

   

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند خصوصی سازی در کشور گفت: اموال بیت المال را تحت عنوان خصوصی سازی به تاراج دادند که تاکنون مقداری از آنها را آقای رییسی باز گرداند.

   

  مصری‌ یادآور شد: ما ۶۰ سال در این کشور با شغلی به عنوان شرخر روبه رو بودیم که مشکلات بسیاری داشت؛ اما اقای رییسی با لایحه ای نام حامل را از روی چک ها برداشت و موضوع شرخری را حذف کرد.

   

  وی توضیح داد: تلویزیون های خارجی که توسط آمریکایی ها و صهیونیست ها اداره می شود می دانند امروز چه کسی در مقابلشان ایستاده است و به احتمال زیاد رییس جمهور می شود به همین دلیل می خواهند مردم را از صندوق های رای نا امید کنند؛ این در حالی است که آنها در دورهای قبلی چنین تبلیغاتی نکردند زیرا برای رسیدن به اهداف خود امیدوار بودند.

   

  کسی که با قدرت رئیس جمهور شود در مذاکرات موفق خواهد شد

   

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کسی که با قدرت مردم و اقتدار رییس‌جمهور شود در مذاکرات نیز موفق خواهد شد و با قدرت بیشتری پشت میزها حاضر می شود.

   

  وی عنوان کرد: من  اعتقاد دارم آقای رییسی که با این همه توهین خویشتنداری کرد در مقابل تهدید ها نیز می‌تواند بایستد و قدرتمند باشد.

   

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود فعالیت داوطلبانه شورای اسلامی شهرها و روستاها را منجر به ایجاد جنب و جوش در انتخابات دانست و خطاب به آنان گفت در صورتی که این افراد نیت خود را خالص تر کنند ثواب می برند.

   

  ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه نیز برگزار خواهد شد.

   

  در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

   

  استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

   

   

   

   

  انتهای پیام/

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group