سه شنبه 27 مهر 1400

  سومین جلسه هیات مدیره خانه صنعت جوانان استان کرمانشاه

  سومین جلسه هیات مدیره خانه صنعت و معدن جوانان استان کرمانشاه با حضور مهندس جهاندارشُکری رئیس خانه

  ادامه مطلب

  سی امین جلسه کارشناسی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برگزارشد

  جلسه کارشناسی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در راستای تحقق شعارسال "تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زادی

  ادامه مطلب

  نشست تخصصی انجمن صنایع غذایی

  نشست تخصصی انجمن صنایع غذایی با حضور رئیس انجمن، دبیر اجرایی خانه صمت و اعضای انجمن صنایع غذایی ب

  ادامه مطلب

  جلسه انجمن نساجی و چرم خانه صمت کرمانشاه برگزار شد

  جلسه انجمن صنایع نساجی و چرم جهت بررسی مشکلات وارائه پیشنهادات  با ح

  ادامه مطلب
  1

  رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه، از راه‌اندازی دفاتر تجاری در کشورهای عراق، سوریه، لبنان، عمان، قطر، تاجیکستان و ارمنستان خبر داد و گفت: کرمانشاه سکاندار تجارت، فروش و بازاریابی ایران در عراق شده است.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت از کرمانشاه؛ جلسه کمیسیون بین‌الملل خانه صنعت،معدن و تجارت استان با حضور رئیس واعضاء هیأت مدیره، دبیراجرایی خانه صمت، نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از فعالان حوزه صنعت و معدن  استان کرمانشاه  برگزار شد.

   

  جهانبخش شکری، رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به صنعتگران و معدنکاران استان، اظهار داشت: خانه صمت ایران با توافقی که با وزارتخانه داشته است در نظر دارد، که در هفت کشور؛ عراق، سوریه، لبنان، عمان، قطر، تاجیکستان و ارمنستان دفاتر تجاری با هدف معرفی تولیدات، فروش، بازایابی محصولات استان‌ها به کشورهای هدف معرفی و احداث کند و برای هر کدام از کشورها در نظر گرفته شده است، که یک استان به‌عنوان معین انتخاب شده است.

   

  وی افزود: استان کرمانشاه با تلاش های فراوان و ارائه مدارک و مستندات دال بر هم مرز بودن با کشور عراق به طول ۳۷۰ کیلومتر و داشتن چندین بازارچه مرزی و ارتباط کُرد‌نشین و عرب‌نشین نزدیک به قومیت‌ها موفق شدیم به این مهم دست پیدا کنیم که این افتخاری برای استان کرمانشاه است.

   

  رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: این اقدام با یقین به پشتیبانی، همت و قوت مسؤولین و تمامی تشکل‌های استان صورت گرفته است که بتوانیم این مهم را به نام استان کرمانشاه به سرانجام برسانیم و افتخاری نه تنها برای اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن بلکه تمام مسؤولین استان و در جهت حمایت از صنعتگران و معدنکاران سراسر کشور است.

   

  گفتنی است، در این جلسه ضمن تعیین شدن اعضاء کمیسیون و انتخاب اعضای هیأت رئیسه مقرر شد که در جلسه بعدی تعیین سمت اعضای هیأت رئیسه کمیسیون بین‌الملل انتخاب و معین شد و با درخواست چهار استان جهت حضور در کمیسیون موافقت و به‌عنوان اعضاء کمیسیون انتخاب شدند.

   

  انتهای پیام/

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group