پنجشنبه 18 آذر 1400

  صبح امروز انجام شد:

  با حضور دکتر فرهاد گل محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و تعدادی از معاونان ایشان و م

  ادامه مطلب

  ظرفیت تولید و بسته بندی ۲۴ هزار تن قند در سال در مجموعه قند تنها

  مدیرعامل شرکت گلمهر غرب گفت: ظرفیت سالانه در این واحد تولیدی ۲۴ هزار تن قند تولید و بسته بندی وجو

  ادامه مطلب

  تفکر بسیجی بیشترین خدمت را به انقلاب اسلامی دارد

  به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و قدردانی از بسیجیان عزیز که سرمایه‌ها

  ادامه مطلب

  نیاز به زیر ساخت ها برای توسعه معادن در کرمانشاه

  مدیرعامل ماسه ساز کوهسار گفت: مهمترین مشکل حوزه معدن  نبود زیر ساخت های لازم برای توسعه است.

  ادامه مطلب
  1

  دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: با بهره برداری از پتروشیمی اسلام آبادغرب مواد اولیه کافی برای راه اندازی صنایع پایین دستی در کرمانشاه فراهم می شود و از هم اکنون باید به دنبال برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذار در این حوزه باشیم.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه و به نقل به کُردپرس؛ فرهاد مرزی در حاشیه برنامه بازدید از واحدهای صنعتی اسلام آباد غرب که با حضور استاندار کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار و رئیس سازمان صمت برگزار شد در گفتگو با خبرنگار کردپرس عنوان کرد: امروز از چندین واحد تولیدی بازدید داشتیم که مهمترین آن‌ها پتروشیمی اسلام آباد بود. هر چند مدت کوتاهی از آغاز عملیات اجرایی این واحد می‌گذرد ولی از پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی برخودار است.

   

  وی افزود: با راه اندازی این پتروشیمی، مواد و خوراک اولیه برای راه اندازی چندین واحد تولیدی در زیرمجموعه این پتروشیمی فراهم می شود.

   

  دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه گفت: شرکت پاک مایه واحد دیگری بود که مورد بازدید قرار گرفت. این مجموعه به ورشکستگی رسیده بود که با تلاش های صورت گرفته این مجموعه توسط بخش خصوصی اکنون به مرحله بهره برداری نزدیک شده و طبق گفته مدیر پاک مایه قرار است به زودی وارد فاز تولیدی شود.

   

  وی افزود: مدیر این مجموعه یک واحد فعال مشابه در استان خوزستان دارد که ۶۰ درصد محصولات آن را صادر می کند و چنین برنامه ای را برای تولیدات پاک مایه نیز در دستور کار دارد.

   

  مرزی ادامه داد: واحد دیگری که در برنامه بازدید قرار داشت، یک واحد قندریزی بود و مدیر مجموعه تقاضای دریافت تسهیلات داشت که قرار شد از محل منابع تبصره ۱۸ برای راه اندازی این واحد کمک شود. یک واحد خوراک دام و طیور نیز درخواست دو دستگاه تراکتور داشت که رایزنی شد حداقل یک دستگاه توسط جهاد کشاورزی سهمیه دریافت کند.

   

  وی عنوان کرد: در ادامه این برنامه کاری وضعیت فعالیت و مشکلات واحدهای شیرین به نام کلهر، شرکت توان صنعت نوین زاگرس، کارخانه تولید کاغذ معدنی و شرکت تولید سیم جوش به صورت میدانی بررسی شد و مشکلات این واحدها در حوزه تامین سرمایه درگردش، تسهیلات بانکی، تامین زیرساخت و ... مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

   

  انتهای پیام/ 

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group