دوشنبه 27 دي 1400

  بررسی مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان

  مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان با حضور دکتر عزیزی مدیرکل اداره تعان، کار و رفاه اجتماعی اس

  ادامه مطلب

  بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی کرمانشاه

  مشکلات  چندین واحدها شهرک صنعتی کرمانشاه در پی بازدید مصری نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و نم

  ادامه مطلب

  در ارتباط صنعت با دانشگاه؛

  تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و شرکت دانش‌بنیان مجتمع شیمیایی بیستون با

  ادامه مطلب

  امیدواریم استاندار جدید کرمانشاه حامی بخش صنعت و معدن باشد

  دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: امیدواریم استاندار جدید حامی بخش صنعت و معدن باش

  ادامه مطلب
  1

  دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: 460 واحد صنعتی و معدنی در استان کرمانشاه فعال است.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت از کرمانشاه؛ فرهاد مرزی با تبریک هفته کارآفرینی اظهار داشت: امیدواریم کارآفرینان در همه بخش های تولیدی موفق باشند. کار آفرینی شرایط سخت و ریسک پذیری بالایی دارد که فرد باید بتواند بعد از هر شکست دوباره برخیزد.

   

  وی افزود: کارآفرین برای ایجاد اشتغال  در بخش های مختلف سرمایه گذاری می کند و از فکر و خلاقیت ذهنی خود استفاده و مجموعه ای را دور هم گرد می آورد.

   

  مرزی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه در حال حاضر سخت است، گفت: کار آفرینی با خطر پذیری همراه می باشند و بایستی کارآفرینان با برنامه ریز کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

   

  دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با اشاره با اینکه کارآفرینان باید رهبر موفقی داشته باشند، افزود: کارآفرین باید بتواند تیم گروهی خود را به درستی هدایت کند و برای رسیدن به اهداف خود خلاق، نوآور، آینده نگر، برنامه ریزی و توان جذب سرمایه را داشته باشد.

   

  مرزی با اشاره به اینکه حدود یک هزار پروانه بهره برداری از واحد های تولیدی صادر شده است گفت: از این تعداد حدود 280 واحد راکد، برخی نیمه راکد و حدود 460 واحد تولیدی بخش صنعت و معدن در استان فعال است.

   

  وی با انتقاد به اینکه مسئولین استان نگاه تنگ نظری به بخش های صنعت و معدن دارند، گفت: کارآفرینی و اشتغال استان لازمه همکاری دستگاه های اجرایی است و مسئولین باید  دیدگاهی مثبت به کارآفرینی داشته باشند.

   

  دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه بیان کرد: پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی استان ما بسیار پایین می باشد و  تسهیلات برای مبالغ بالا به تهران ارسال می شود. همچنین برای اعطای تسهیلات بانکی شرایط سختی وضع شده است و به نوعی ریسک پذیری مدیران در اعطای تسهیلات پایین می باشد.

   

  مرزی به مشکلات کارآفرینان استان اشاره کرد و گفت: مالیات بر ارزش افزوده و حسابرسی سازمان تامین اجتماعی از مشکلات صنایع استان می باشد که باید این مشکلات رفع شود.

   

  وی از راه اندازی خانه صنعت و معدن جوانان خبر داد و گفت: خانه صنعت و معدن جوانان به پشتوانه خانه صنعت تشکیل شده است که با حمایت این جوانان و پیشنهادهایی که داده شده است از محل بن کارگری که شصد هزار تومان است بتوانیم کالایی که بیشتر از این مبلغ است را تهیه و با رقم پایین در اختیار کارگران قرار دهیم که زیر نظر خانه صنعت جوانان می باشد.

   

  مرزی در پایان با اشاره به اینکه در سال گذشته 46 واحد راکد با حمایت، سازمان صمت، استانداری، خانه صنعت و معدن استان به چرخه تولید بازگشته اند، خاطرنشان کرد: باید در استان برای افراد کارآفرین مشوق هایی در نظر بگیریم.

   

  انتهای پیام / 

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group