دوشنبه 27 دي 1400

  بررسی مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان

  مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان با حضور دکتر عزیزی مدیرکل اداره تعان، کار و رفاه اجتماعی اس

  ادامه مطلب

  بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی کرمانشاه

  مشکلات  چندین واحدها شهرک صنعتی کرمانشاه در پی بازدید مصری نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و نم

  ادامه مطلب

  در ارتباط صنعت با دانشگاه؛

  تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و شرکت دانش‌بنیان مجتمع شیمیایی بیستون با

  ادامه مطلب

  امیدواریم استاندار جدید کرمانشاه حامی بخش صنعت و معدن باشد

  دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: امیدواریم استاندار جدید حامی بخش صنعت و معدن باش

  ادامه مطلب
  1

  مدیر کارگاه تولیدی نئوسقف گفت: نبود ثبات قیمت و آرامش در بازار و وجود قیمت های لحظه ایی مانع تولید و حتی گسترش واحدهای تولیدی شده است.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ علی کبرایی با اشاره به اینکه نئوسقف یکی از قدیمی ترین کارگاه های تولید قطعات بتنی در شهرک صنعتی کرمانشاه است اظهار داشت: در این واحد تولیدی ۱۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار هستند و محصولاتی شامل قطعات بتنی سبک که بلوک های دیواری ۱۰، ١۵ و ٢٠ سانتی و در بخش تولید تیرچه های سقفی که شامل صنعتی و دست ساز ساخته می‌شود.

   

  وی به پاسخ به این سوال که چه اتفاقی افتاد تصمیم گرفتید تولید را در این حوزه گسترش و ارتقاع دهید، گفت: به علت استقبال و استفاده از مصالح سبک و مقاوم در برابر زلزله و عایق بودن مصالح که بازار رغبت زیادی نسبت به استفاده از آن را داشت ما هم روبه تولید قطعات سبک رفتیم.

   

  وی افزود‌: کارگاه نئوسقف با عمل کردن به سفارشات مرحوم حاج محمد باقر کبرایی پدر بزرگ اینجانب که فقط و فقط به استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه برای کار و در همه حال مشتری رو راضی نگه داریم کار کرده و خداروشکر از سال ۵۸ در این بازار فعالیت میکنیم.

   

   کبرایی به کلید واژه موفقیت خود در این واحد تولیدی اشاره کرد و گفت: اعتماد به خود و فعالیتی که انجام می‌دهیم، همچنین به علت پدر پیشگی این حرفه در خانواده بنده نیز وارد این حرفه شده ام.

   

  مدیر کارگاه تولیدی نئوسقف گفت: محصولات کارگاه به کردستان عراق نیز صادر می‌شود.

   

   

  علی کبرایی به مشکلات این صنعت اشاره کرد و اظهار داشت: نبود مواد اولیه مرغوب، گرانی بیش از حد کرایه های حمل بار و نبود نظارت بر عمل کرد کارگاه هایی که هیچ مجوز و پروانه ایی ندارن و هیچ گونه تعهدی نسبت به مصالح تولیدی خود ندارند از مشکلات صنعت کاران این حوزه است.

   

  وی بیان کرد: برای حرکت بهتر در حوزه اقتصاد و کارآفرینی در استان، حمایت د‌ولت و سازمان های مهندسی و اجبار  استفاده از مصالح استاندارد می طلبد.

   

  مدیر کارگاه تولیدی نئوسقف از استقبال مردم از این سازه ها اشاره و خاطرنشان ساخت: همشهریان عزیز مانند دیگر استانهای کشور که نسبت به شهر خودشان تعصب دارند و از تولیدات بومی استفاده و کمک بزرگی به رونق و‌ چرخش این چرخ می کنند.

   

  کبرایی در ادامه این گفتگو به زلزله 4 سال گذشته سرپل‌ذهاب و ازگله اشاره کرد و گفت: در ساختمان بتن یکی از اساسی ترین مصالح است که در عین استقامت و محمکی که به آن مشهور است اما در عین حال همانند کودکی است که اگر یک سری مراقبت های اولیه انجام نگیرد و به موقع انجام نشود بسیار شکننده، ضعیف و بسیار خطرناک است که متاسفانه این امر در سرپل ذهاب اتفاق افتاد و خود بتن که باید نگهبان سازه ها باشد خود بلای جان مردم عزیز شد.

   

  وی در پایان از مسئولین خانه صنعت کرمانشاه به ویژه خانه صنعت جوانان قدردانی کرد و گفت: از اینکه فرصتی در اختیار جوانان قرار داده که عرصه ایی برای فعالیت و دورهم بودن در زمینه های مختلف بحث و گفتگو کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم تقدیر و تشکر دارم.

  انتهای پیام/

   

   

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group