دوشنبه 27 دي 1400

  بررسی مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان

  مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان با حضور دکتر عزیزی مدیرکل اداره تعان، کار و رفاه اجتماعی اس

  ادامه مطلب

  بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی کرمانشاه

  مشکلات  چندین واحدها شهرک صنعتی کرمانشاه در پی بازدید مصری نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و نم

  ادامه مطلب

  در ارتباط صنعت با دانشگاه؛

  تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و شرکت دانش‌بنیان مجتمع شیمیایی بیستون با

  ادامه مطلب

  امیدواریم استاندار جدید کرمانشاه حامی بخش صنعت و معدن باشد

  دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: امیدواریم استاندار جدید حامی بخش صنعت و معدن باش

  ادامه مطلب
  1

  به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و قدردانی از بسیجیان عزیز که سرمایه‌های اصلی انقلاب هستند، جمعی از بازرگانان، صنعتگران و اصناف استان کرمانشاه برای تبریک این ایام مبارک، با سردار ریحانی فرمانده محترم سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه دیدار کردند.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه در این نشست ضمن تبریک هفته بسیج به سردار ریحانی وخانواده بزرگ صنعت و معدن، تُجار و بازرگانان اظهارداشت: فرهنگ و تفکر بسیجی بعد از انقلاب اسلامی تبلور و نمود پیدا کرده و این تفکر بسیجی است که  توانسته بیشترین خدمت را به انقلاب اسلامی داشته باشد.

   

  وی در ادامه افزود: افزایش سرقت ها در شهرک صنعتی فرامان، هم به زیرساخت‌های شهرک صنعتی و هم تجهیزات واحدها  آسیب فراوانی وارد نموده است.

   

  رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: تقاضا داریم یک کیوسک نگهبانی انتظامی در این منطقه مستقر شود تا امینت این شهرک های نزدیک به هم یعنی فرامان، بیستون و زاگرس تامین شود اگر احداث این کیوسک هزینه‌ای هم داشته داشته باشد، واحدهای تولیدی برای حفظ امنیت حاضر به پرداخت آن هستند.

   

  شُکری در ادامه به مصوبات ستاد تسهیل که حکم قانون را دارد و لازم الاجرا است ،اشاره کرد و افزود: مشکلاتی که واحدهای صنعتی و معدنی با بانک ها و دیگر دستگاه های اجرایی استان دارند با توجه به مطرح شدن آنها در جلسات ستاد تهسیل و حضور نمایندگان آنان متاسفانه تعدادی از مصوبات اجرایی نمی شوند.

   

  سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه نیز در این دیدار از حضور فعالان اقتصادی کرمانشاه تشکر و قدردانی کرد.
  وی یادآور شد: بازرگانان، اصناف، صنعتگران و معدنکاران و فعالین اقتصادی همواره و در تمامی مراحل و روزهای دشوار کمک و یاور آسیب دیدگان و نیازمندان بودند.

   

  سردار ریحانی تاکید کرد: کمک‌های این قشر در ایام دشوار سیل، زلزله، بیماری و همچنین آزادی زندانیان جرایم غیرعمد فراموش نشدنی است.

   

  در ادامه اين نشست روساى اتاق بازرگانی، اصناف هم با عرض تبريك مطالبى در حوزه های کاری مربوط به خود بيان داشتند.

   

  انتهای پیام/

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group