دوشنبه 27 دي 1400

  بررسی مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان

  مشکلات انجمن های صنفی کارفرمایی استان با حضور دکتر عزیزی مدیرکل اداره تعان، کار و رفاه اجتماعی اس

  ادامه مطلب

  بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی کرمانشاه

  مشکلات  چندین واحدها شهرک صنعتی کرمانشاه در پی بازدید مصری نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و نم

  ادامه مطلب

  در ارتباط صنعت با دانشگاه؛

  تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و شرکت دانش‌بنیان مجتمع شیمیایی بیستون با

  ادامه مطلب

  امیدواریم استاندار جدید کرمانشاه حامی بخش صنعت و معدن باشد

  دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: امیدواریم استاندار جدید حامی بخش صنعت و معدن باش

  ادامه مطلب
  1

  با حضور دکتر فرهاد گل محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و تعدادی از معاونان ایشان و مهندس جهانبخش شکری رئیس  هیات  مدیره  خانه صنعت،  معدن و تجارت  کرمانشاه و همراهان،  تفاهم نامه همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و خانه صنعت ، معدن و تجارت استان بسته شد.

   

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت استان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه؛ دکتر فرهاد گل محمدی ضمن تاکید بر اهمیت بسته شدن اینگونه تفاهم نامه ها اظهار کرد: تحقق سیاست های کلی  علمی، پژوهشی و تحقیقاتی جهت بهره مندی نظام مند از خرد جمعی، با همکاری و ارتباط دانشگاه ها و موسسات علمی,آموزشی و پژوهشی می تواند به ارتقاء کمی و کیفی اهداف و برنامه های مشترک یاری کند و دانشگاه آزاد اسلامی در این مسیر همواره پیشگام بوده است.

   

  مهندس جهانبخش شکری رئیس  هیات  مدیره  خانه صنعت،  معدن و تجارت  کرمانشاه نیز ضمن ابراز خرسندی از عقد این قرار داد بر اهمیت ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه با صنعت و تاثیر ارزشمند آن در رونق علمی و توانمند سازی صنایع تاکید کرد.

   

  از مهمترین موضوعات مد نظر طرفین در این تفاهم نامه می توان به : توسعه همکاری مشترک درخصوص توانایی های علمی و گسترش زمینه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی همچنین تبادل  کادر  علمی ،  اطلاعات  و  همکاری  در  تحکیم  درک  متقابل  به  منظور  دستیابی  به  همکاری مفید و  پایدار  بین  دانشگاه  و  خانه صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از واحدهای صنعتی و معدنی متناسب با نیازهای طرفین اشاره کرد.

   

  از تعهدات خانه  صنعت ،معدن و تجارت در این تفاهم نامه می توان به : هماهنگی بازدید از کارخانجات سطح استان جهت آشنایی اساتید و دانشجویان با صنایع، نیاز سنجی از واحدهای تولیدی و صنعتی جهت عارضه یابی و ارتقاء سطح کیفی تولید در کلیه صنایع  ، آمادگی پذیرش دانشجو جهت کارآموزی واحدهای صنعتی، امکان فراهم کردن زمینه مناسب برای تدریس اساتید در مجتمع آموزشی خانه صنعت ، آمادگی بازدید دانشگاه از نمایشگاه دائمی توانمندی های صنایع استان و هماهنگی جهت ایجاد دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه و نشست تخصصی با اساتید و دانشجویان در مکان خانه صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد. این تفاهم نامه در 9 ماده و به مدت 3 سال به امضای طرفین رسید.

   

  انتهای پیام/

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group