دوشنبه 24 مرداد 1401

  صنعت ،کارآفرینی، تولید و اشتغال، در کاهش آسیب های اجتماعی نقش مؤثر دارد

  دکتر نیکزاد عباسی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه گفت: در راستای شعار

  ادامه مطلب

  بنای مدیریتی در دادگستری بر مصالحه، پیشگیری و تعامل با مردم است

  نوع دوستی نیازمند نوعی هوشمندی است/ بنای مدیریتی در دادگستری بر مصال

  ادامه مطلب

  بازدید دانشجویان سمنانی از نمایشگاه توانمندی صنایع استان

  توسط دانشجویان راهیان پیشرفت دانشگاه های استان سمنان از نمایشگاه توانمندی صنایع استان بازدید بعمل

  ادامه مطلب

  با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

  با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه توانمندی‌های صنایع استان کرمانش

  ادامه مطلب
  1

  رئیس انجمن صنایع غذایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: تولید و اشتغال به دغدغه‌ مقام معظم رهبری، خانواده‌ها و جوانان تبدیل شده است.مردم فکرمی کنند وظیفه دولت اشتغال زایی است ولی دولت موظف به بسترسازی ساختار وثبات اقتصادی است. 

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه، به نقل از میلکان؛«مهندس خلیل تنها» درنشست هم اندیشی استاندار و مدیران استان با صنعتگران و معدنکاران که در خانه صنعت و معدن کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: بخش خصوصی سرمایه گذارانی هستند که تمام زندگی و مال خود را روی زمین گذاشته اند.

   

  این تولید کننده قند شکر بسته بندی بیان داشت: سال ۹۸ می‌توانستیم ۳ هزار تن شکر را با ۹ میلیارد تومان خریداری کنیم در حالی که امروز با ۶۶ میلیارد تومان همان میزان شکر را می خریم مگر طی این سال ها چقدر رشد داشته ایم!؟ در این شُک‌های اقتصادی تجار و تولید کنندگان نیاز به حمایت دولت دارند.

   

  وی با انتقاد از بگیر و ببندهای بازار کرمانشاه یادآورشد: کرمانشاه رتبه اول تشکیل پرونده تخلفاتی در کشور را کسب کرده است و این از مجرم بودن کسب نیست بلکه به عدم آگاهی و برخوردهای قهری با اصناف مربوط می شود.سامانه هایی که هر روز یکی از آنها رونمایی می شود باید به  بازاریان آموزش داده شوند.

   

  این عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اظهارداشت: اکثر تجار کرمانشاه به خاطر این سخت گیری ها در حال ترک کرمانشاه هستند.

   

  وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع صادرات پرداخت و گفت: بازار صادراتی اقلیم کردستان بهترین موقعیت برای کرمانشاه بود که به خاطر موانع و بحث هایی که به وجود آمده از دست رفت.  تصمیمات آنی اعتبار ما را در این بازار از بین برده است. کالاهای ترکیه جایگزین ایران شده است. کرمانشاه با وجود اینکه فاصله ای با سلیمانیه ندارد علی رغم  درخواستهای مکرر نتوانست یک خط یکسره برای صادرات ایجاد کند.

   

   

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group