دوشنبه 24 مرداد 1401

  صنعت ،کارآفرینی، تولید و اشتغال، در کاهش آسیب های اجتماعی نقش مؤثر دارد

  دکتر نیکزاد عباسی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه گفت: در راستای شعار

  ادامه مطلب

  بنای مدیریتی در دادگستری بر مصالحه، پیشگیری و تعامل با مردم است

  نوع دوستی نیازمند نوعی هوشمندی است/ بنای مدیریتی در دادگستری بر مصال

  ادامه مطلب

  بازدید دانشجویان سمنانی از نمایشگاه توانمندی صنایع استان

  توسط دانشجویان راهیان پیشرفت دانشگاه های استان سمنان از نمایشگاه توانمندی صنایع استان بازدید بعمل

  ادامه مطلب

  با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

  با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه توانمندی‌های صنایع استان کرمانش

  ادامه مطلب
  1

  رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور بیان داشت: خانه صنعت و معدن و کانون کارآفرینی استان کرمانشاه یکی از فعال ترین تشکل های بخش خصوصی کشور است.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه به نقل ار میلکان؛ رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور بیان داشت: خانه صنعت و معدن و کانون کارآفرینی استان کرمانشاه یکی از فعال ترین تشکل های بخش خصوصی کشور است.

   

  به گزارش خبرنگار میلکان،اولیا علی بیگی  درنشست هم اندیشی استاندار و مدیران استان با صنعتگران و معدنکاران که در خانه صنعت و معدن کرمانشاه برگزار شد لازمه توسعه در هر منطقه را سه مولفه امنیت، اشتغال و معیشت برشمرد و گفت:به واسطه دوراندیشی مقام معظم رهبری و رشادت شهدا و مجاهدت‌های سربازان گمنام امام زمان به صورت نسبی حاصل شده است.

  وی افزود: به شهادت خود مخالفین، دشمنان و معاندین نظام، از منظر اقتصادی سیاسی و اجتماعی هرچه تلاش کرده‌اند به درهای بسته خورده است.

  نماینده کارگران کشور در هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در جامعه امنیت روانی را نادیده گرفته‌ایم و حتی شبکه زاگرس به این ناامنی روانی دامن زده است، بیان داشت: استان کرمانشاه به عنوان چهره زیبا و سینه ستبر ایران اسلامی آنگونه که هست در کشور و جامعه نشان داده نشده است. به امکانات بالقوه و سرمایه گذاری هایی که میشود کمتر توجه شده است.

  وی تصریح کرد: همبستگی، وفاق و همدلی همواره در بین ملت ایران بوده است و مردم ایران همواره یک قدم جلوتر از مسئولین بوده‌اند. مردم را باید باور کنیم و در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مداخله دهیم.

  علی‌بیگی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله اشتغال به عنوان یکی از نگرانی های مردم اشاره کرد و گفت: مسئله امروز مردم، جوانان تحصیلکرده بیکاراست. مقام معظم رهبری وقتی تولید دانش بنیان را مطرح میکند تاکید دارند که مشاغلی باید ایجاد کنیم که جوانان تحصیل کرده جذب کار بشوند.

  وی اظهار داشت: باید به سرمایه گذاران با احترام نگاه کنیم. سرمایه‌گذاران با تمکن مالی و کسانی که فکر، دانش، خلاقیت و ابتکار برای تولید دارند را تکریم کنیم.

  رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور تاکید کرد: آنقدر این دو دسته سرمایه‌گذار را مورد توجه قرار ندادیم که به دنبال کار در استانهای دیگر هستند.

  وی بیان داشت: کارآفرینان باید سرمایه بران را که سرمایه‌گذاران را بدنام کرده‌اند و تسهیلات و اعتبارات حوزه اشتغال را خرج چیزهای دیگر می کنند را معرفی کنند. حمایتی که قرار است صورت بگیرد با نظارت به تولید کننده واقعی برسد. یک بسیج همگانی نیاز است که باید با اعتماد به بخش خصوصی تحقق پیدا کند. اگر میخواهیم ناهنجاری به حداقل برسد باید به فکر معیشت باشیم و اگر اشتغال مولد را دنبال کنیم معیشت به وجود خواهد آمد. نمی شود افراد شاغل باشند اما معیشت آنها تأمین نشود.

  علی‌بیگی تا کید کرد: معیشت جامعه مهمترین رمز امنیت کشور است امیدواریم در دولت سیزدهم متفاوت از دیگر دولت ها بخش خصوصی با سازمان های دولتی هم پیمان شوند و آنگونه که حق مردم است به دستشان برسد.

   

  انتهای پیام / 

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group