دوشنبه 24 مرداد 1401

  صنعت ،کارآفرینی، تولید و اشتغال، در کاهش آسیب های اجتماعی نقش مؤثر دارد

  دکتر نیکزاد عباسی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه گفت: در راستای شعار

  ادامه مطلب

  بنای مدیریتی در دادگستری بر مصالحه، پیشگیری و تعامل با مردم است

  نوع دوستی نیازمند نوعی هوشمندی است/ بنای مدیریتی در دادگستری بر مصال

  ادامه مطلب

  بازدید دانشجویان سمنانی از نمایشگاه توانمندی صنایع استان

  توسط دانشجویان راهیان پیشرفت دانشگاه های استان سمنان از نمایشگاه توانمندی صنایع استان بازدید بعمل

  ادامه مطلب

  با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

  با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه توانمندی‌های صنایع استان کرمانش

  ادامه مطلب
  1

  استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه با سخنرانی نمی‌توان مشکلات کارآفرینان و صنعتگران را حل کرد؛ گفت: مدیران باید در خط مقدم حل مشکلات و رفع موانع تولید و اشتغال باشند تا کرمانشاه از وضعیت رکود این سال ها خارج شود.

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت به نقل از ایرنا؛ "بهمن امیری مقدم"در نشست بررسی و رفع مشکلات صنعتگران و معدنکاران استان، با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی تشکل‌ها و مجموعه‌های بخش خصوصی در اقتصاد و تولید؛ عنوان  کرد: خانه صنعت و معدن، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف، به عنوان رابط و حلقه اتصال بخش خصوصی و دولت عمل می کنند و مدافع و حامی تولیدکنندگان و کارآفرینان هستند.

   

  وی حمایت همه جانبه از تولید کنندگان را یکی از اولویت‌های جدی مدیریت ارشد استان دانست و گفت: بسیاری از تولیدات استان از یک کیفیت مناسب برخوردارند و ادارات باید نیازهای خود را با اولویت این محصولات تامین کنند.

   

  امیری مقدم همچنین بر حل مشکلات واحدهای تولیدی از طریق ظرفیت‌های بخش اداری و کارگروه‌های استانی تاکید کرد و گفت: مشکلات واحدها باید در کارگروه‌های مربوطه مانند ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و یا شورای اشتغال و ... حل شود و از ارجاع فوری کارآفرینان به دستگاه قضایی تا حد ممکن اجتناب کنند.

   

  استاندار کرمانشاه در ادامه بر ضرورت تعهدات دوسویه میان بخش دولتی و کارآفرینان بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: بخش خصوصی هم در قبال این حمایت های دولت، باید به دنبال ارتقای سطح تولید و افزایش نیروی کار مجموعه‌های تحت مدیریت خویش باشند.

   

  وی با انتقاد از رویه برخی مدیران در پیش‌دستی برای اجرای مصوبات مربوط به قطع گاز و اعمال جداول خاموشی، عنوان کرد: برخی مدیران در اجرای اینگونه مصوبات، همیشه پیشتاز هستند و اینگونه رویه‌ها به روال عادی تولید و ظرفیت ‌های اشتغال زای کرمانشاه لطمه زده است.

   

  امیری مقدم عشق به کرمانشاه را عامل مهمی در توسعه استان دانست و گفت: کسانی که شهر و دیارشان را دوست داشته باشند با دغدغه‌مندی بیشتر به دنبال تقویت تولید و اشتغال جوانان و رفع مشکلات هستند.

   

  استاندار کرمانشاه تاکید کرد: اگر مدیران قبلی، کرمانشاه را دوست داشتند امروز وضعیت فرودگاه اینگونه نبود.

   

  وی در بخش دیگری از سخنانش ایجاد نمایشگاهی دائمی از تولیدات برتر استان را یک اولویت دانست و ادامه داد: این نمایشگاه دائمی کمک می کند در سریع‌ترین زمان ممکن پتانسیل ها و ظرفیت های کرمانشاه به افراد معرفی شود.

   
  امیری مقدم تاکید کرد: شهرداری در راستای حمایت از صنعت ساختمان استان، هر پروانه ای صادر شده باید همراه با پیوست معرفی تولیدات استان باشد.
   

  استاندار کرمانشاه در این نشست با جمع زیادی از فعالان صنعت و معدن استان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

   

  در این دیدار، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و معاون اقتصادی استاندار، رییس خانه صنعت و معدن استان، مدیران مرتبط با حوزه اقتصادی و مدیران عامل دستگاه‌های خدمات‌رسان استان نیز حضور داشتند تا رفع موانع و مشکلات صنعتگران و معدن‌کاران استان با سرعت بیشتری پیگیری شود.

   

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group