سه شنبه 12 مهر 1401

  جای خالی یک کارخانه "شیرخشک" در کرمانشاه

  به گفته رئیس انجمن صنایع لبنی استان کرمانشاه، جای حداقل یک کارخانه ش

  ادامه مطلب

  مدیرکل صمت استان در جمع اعضای خانه جوانان صنعت ومعدن استان

  با استفاده از توان تشکل های خصوصی درصدد افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی هستیم  

  ادامه مطلب

  برگزاری انتخابات انجمن صنفی کارفرمایی تخریب و نوسازی صنعت ساختمان

  انتخابات انجمن صنفی کارفرمایی تخریب و نوسازی صنعت ساختمان  روز چهارشنبه 2 شهریورماه سالجاری برگزا

  ادامه مطلب

  اولین جلسه هم اندیشی انجمن دانش بنیان استان کرمانشاه با دانشگاه

  اولین جلسه هم اندیشی ارتباط انجمن دانش بنیان استان با اساتیددانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.

  ادامه مطلب
  1

  نوع دوستی نیازمند نوعی هوشمندی است/ بنای مدیریتی در دادگستری بر مصالحه، پیشگیری و تعامل با مردم است/ دادگستری خانه همه مردم است /دومین نشست شورای خیرین استان در دادگستری کل استان کرمانشاه با هدف تعیین اعضای هیات مدیره

   

  به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی دادگستری دومین نشست شورای خیرین استان کرمانشاه به منظور انتخاب اعضای اصلی با حضور و سخنرانی رئیس کل دادگستری و جمعی از خیرین استان در سالن جلسات شهید قدوسی برگزار شد.

   

  دکتر توسلی زاده در طلیعه این نشست با بیان اینکه تا فرصت داریم باید به هم نوع خود کمک کنیم یادآور شد: نوع دوستی و کمک به هم نوع نیازمند نوعی هوشمندی است و از عهده هر کسی بر نمی آید.

   

  رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه افزود: ما می خواهیم کمک به هم نوع و شرکت در کار خیر را به عنوان یک فرهنگ ارزشی در سطح استان توسعه و تقویت کنیم و این مهم تنها در کمک های مالی خلاصه کمی شود  بلکه هر کس هر توانی دارد و در حد بضاعت خود در امور خیر مشارکت کند .

   

  دکتر توسلی زاده یادآور شد: بنای ما حل همه مشکلات نیست، بلکه با اولویت بندی مسائل استان تا جایی که ممکن و مقدور است در حل و رفع آنها تلاش کنیم.

   

  وی افزود: امروز که ما در اینجا هستیم برخی از هم نوعان و هم استانی های ما در خانه سلامت بهزیستی هستند که گاها از قهرمانان ورزشی هم هستند و به شدت نیاز به کمک ما دارند.

   

  رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه در دادگستری استان بنای مدیریتی بر پیشگیری ، مصالحه و مشارکت همه مردم و مسئولین است، افزود: دادگستری خانه همه مردم است و بنا داریم تا فرصت و مسئولیت داریم به مردم استان کمک کنیم.

   

  وی تاکید کرد: با کمک هم می توانیم بسیاری از مشکلات استان را حل کنیم و تشکیل این شورا به همین منظور و در راستای دستورالعمل ابلاغی از سوی قوه قضاییه مبنی بر نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی است.

   

  وی اضافه کرد: این شورا می تواند در بسیاری از فعالیت های اجتماعی ورود کند و پیشگیری از وقوع جرم ، میانجیگری و مصالحه،  کمک به آسیب دیدگان و باز اجتماعی کردن آنها ، آموزش حرفه به بزه دیدگان و مواردی از این دست اموری هستندکه بنا داریم با حضور اعضای این شورا این مهمات را به سرانجام برسانیم.

   

  در این نشست اعضای حاضر به ارائه دیدگاههای خود در خصوص نحوه کار و عملکرد و بازدهی مطلوب پرداختند.

   

  در ادامه از میان اعضای شورای خیرین استان، اعضای هیات مدیره متشکل از  3 نفر به عنوان صاحبان امضا ، 3 نفر بازرس ، 3 نفر خزانه دار  تحت نظارت دادگستری استان در هزینه کردها به ریاست رئیس کل و با حضور معاونین پیشگیری و توسعه حل اختلاف و با تشکیل جلسه به صورت ماهیانه و فصلی رسما وارد فعالیت اجتماعی شد.

   

  انتهای پیام 

  آموزشگاه

  ارتبـاط با ما

  آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

  تلفکس : 34735098-083

  تلفن :    34735108-083

  کانال تلگرام:   ksh-himt@

  E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

   

  Template Design:Dima Group