پنجشنبه 29 شهريور 1397

 

دیدار رییس و اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن با ریاست دانشگاه علوم پزشکی و معاونین مربوطه در خصوص مشکلات واحدهای صنایع غذایی ، دارویی و تجهیزات پزشکی 

فایل دستور العمل بنگاه های کوچک و متوسط را از اینجا دانلود کنید.

 

فایل دستورالعمل اجرایی تامین مالی بنگاه های اقتصادی را از اینجا دانلود کنید.

خانه صنعت و معدن به اطلاع واحدهای شیمیایی و معدنی می رساند که با توجه با اعلام معاون توسعه صادرات کالا و خدمات به پیوست اقلام محصولات پترو شیمی و معدنی ابلاغیه شماره 70924/60 مورخ 13/3/97 مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر کنندگان آن ملزم به واریز ارز صادراتی خود به سامانه نیما می باشند، ارسال می گردد. شایان ذکر است مطابق سیاستهای ارزی دولت ، صادرکنندگان این اقلام موظفند درآمد ارزی حاصل از صادرات این کالاها را به نرخ رسمی بانک مرکزی حداکثر ظرف 2 ماه پس از صادرات کالا، در اختیار بانک مرکزی قراردهند.هرگونه تخلف از این امر اخلال در نظام ارزی کشور محسوب شده و دریافت هرگونه وجهی بیش از نرخ دولتی ارز برای صادرات این کالاها به هر شکلی غیر قانونی است و با مدیران و کارگزاران بنگاه های متخلف طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و قانون تعزیرات حکومتی برخورد خواهد شد.

دانلود 

فهرست محصولات تولیدی مجتمع های پتروشیمی

فهرست محصولات معدنی

     

     

 

امروز دوشنبه مورخ 25/4/1397 با حضور آقای دکتر مصری از واحدهای فرش زاگرس ، پردیسان سوله، شابلون تجهیز، پارس بست، کاویان بتن و پایدار سازه جهت رفع مشکلات آنها بازدید صورت گرفته است.
1- شرکت فرش زاگرس نامه ی به آقای دکتر مصری جهت پیگیری وام داده شد.
2- مقرر گردید برای شرکت های شابلون تجهیز، پایدار سازه، پردیسان سوله و پارس بست جلسه با بنیاد مسکن ، معاونت عمرانی استانداری جهت رفع مشکلات آنها گذاشته شود.
3- شرکت کاویان بتن بابت طلبی که از شهرداری های استان دارد مقرر گردید لیست طلب ها را طی نامه ای اعلام که آقای دکتر مصری جهت وصول آن اقدام نماید.

Template Design:Dima Group