جمعه 16 خرداد 1399

رئیس انجمن همگن صنایع خودرو و نیرو محرکه خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه قطعه‌سازی خودرو می‌تواند به یک زنجیره ارزش مزیت‌دار در کرمانشاه تبدیل شود، گفت: قطعه‌سازان فعلی استان اگر 500 میلیارد تومان نقدینگی به آنها تزریق شود، می‌توانند ظرفیت اشتغال خود را دو برابر کنند.

 

 

عضو هیات مدیره انجمن توسعه صنعت ساختمان استان کرمانشاه از بروکراسی اداری پیچیده فعالیت‌های ساختمانی در کرمانشاه گلایه کرد و گفت: یک ساختمان پنج یا شش طبقه طی دو سال ساخته می‌شود، اما کارهای اداری آن گاهی تا هفت سال طول می‌کشد.

رئیس انجمن صنایع لبنی استان کرمانشاه به مردم اطمینان داد، مصرف لبنیات پاستوریزه صنعتی هیچ نگرانی در زمینه ابتلا به کرونا ندارد.

عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان کشور خواستار آزادسازی قیمت سیمان شد و گفت: برای اینکه کارخانجات سیمان بتوانند به حیات خود ادامه دهند، قیمت سیمان باید افزایش یابد

جهش تولید را بخش خصوصی ایجاد می‌کند، لذا اهمیت تحقق شعارسال و عزم جدی دربخش حاکمیتی باید با عزم راسختری ادامه پیدا کند.

اعضای انجمن‌های خانه صنعت استان کرمانشاه، برخی موانع و مشکلات را مانعی جدی در راه تحقق شعار سال یعنی« جهش تولید» می‌دانند که در این گزارش به آن‌ها اشاره شده است

مهندسان کرمانشاهی موفق به طراحی و ساخت تونل ضدعفونی شده‌اند که تمامی اندام فرد را از سر تا پا مورد مه‌پاشی مواد ضدعفونی کننده قرار می‌دهد.

 

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه به وجود بیش از یک‌هزار و 130 واحد صنعتی و تولیدی در استان اشاره و بیان کرد: در حال حاضر700 واحد تولیدی مشغول به کار و مابقی راکد و تعطیل هستند

دبیرکل خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه گفت: 11 واحد تولیدی در این شرایط بحرانی در سطح استان با تغییر خط دادن اقدام به تولید مواد شیمیایی و مواد ضدعفونی سطوح و دست کرده‌اند.

 

دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: باید برای تحقق شعار سال و افزایش تولید در کشور اعتماد بخش خصوصی و دولتی نسبت به یکدیگر بیش از گذشته افزایش پیدا کند.

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group