چهارشنبه 21 آذر 1397

 

جلسه هم اندیشی در خصوص استارت آپها در فرایند توسعه صنایع استان مورخ 1397/9/14 در محل پارک علم و فناوری با حضور ریاست و اعضاء هیئت مدیره و انجمن های تخصصی خانه صنعت و معدن استان

با سلام و احترام

به اطلاع اعضای محترم می رساند جهت رفاه واحدهای تولیدی و صنعتی، خانه صنعت و معدن نسبت به تشکیل کمسیون قضایی

و حقوقی اقدام نموده است .

در این خصوص باتوجه به نیاز صنعتگران و معدنکاران با جناب آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی

( حقوق شرکتها و قراردادها) قراردادی منعقد نموده که در روز چهارشنبه هر هفته از ساعت 11 الی 13 در دفتر خانه صنعت و معدن

آماده ارائه مشاوره رایگان به شما بزرگواران می باشد .

 

سی و یکمین اجلاس سراسری روسای خانه های صنعت، معدن و تجارت کشور در شهر سمنان برگزار گردید
به گزارش وابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران این همایش پنجشنبه مورخ 1397/8/24با حضور جمعی از مقامات عالی بخش های دولتی و خصوصی و نیز صنعت گران و کارشناسان کشوری و استانی در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی آغاز شد.
در این سلسه نشست ها علاوه بر دیدار با مسولان استانی و بحث و تبادل نظر پیرامون فعالیت های خانه ها، موضوعات و مسائل اقتصادی و صنعتی کشور توسط مدیران خانه های صنعت، معدن و تجارت استان ها بررسی و ضمن برنامه ریزی برای اقدامات آتی، با صدور بیانیه درباره آن ها موضع گیری می کنند.

بازدید جناب آقای دکتر مصری نماینده محترم مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از خطوط تولید مجتمع جهان فولاد به همراه جناب آقای مهندس رستمی سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان

       

 

♻️ استاندار کرمانشاه:

زنده فروشی، صنعت مرغ کرمانشاه را زمینگیر کرده است

? مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه صبح چهارشنبه در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت:

▫️در شرایط دشوار اقتصادی و تحریم ها، دولت و بخش خصوصی منافع کاملا مشترک دارند و تقویت بخش خصوصی در واقع تقویت دولت است.

▫️باید همه برای تقویت بخش خصوصی تلاش کنیم.

▫️بازار گسترده ی فروش مرغ زنده به ویژه در محلاتی همچون جعفرآباد، اجازه نمی دهد بازار مرغ در استان سرو سامان بگیرد و این صنعت را زمینگیر کرده است.

▫️یکی از دلایل بروز مشکل در بازار مرغ عدم وجود کشتارگاههای قوی در مرکز استان است.

▫️ در بازدیدی که ۱۱ شب گذشته (جمعه شب) از محله جعفرآباد داشتم چندین کامیون مرغ زنده در این محله خالی شد.

▫️متاسفانه کشتارگاه های مرغ به کف خیابان منتقل شده اند و با ظرفیت های پایین مشغول به فعالیت هستند.

▫️ارزان بودن مرغ زنده در مقایسه با مرغ بسته بندی شده هرچند می تواند کاذب باشد ولی باید با کار کارشناسی این مشکل هرچه زودتر ریشه یابی و مرتفع شود.

▫️ امهال تسهیلات مرغداری های آسیب دیده در مناطق زلزله زده در کمیته ویژه ای بررسی خواهد. تلاش می کنیم یک تصمیم مناسب در زمینه امهال تسهیلات دیگر واحد ها نیز اتخاذ کنیم.

 

جلسه هيئت مديره خانه صنعت و معدن در محل سالن جلسات خانه صنعت مورخ 1397/8/3 ساعت 8.30 برگزار گردید.

 

 

جلسه مصالح ساختماني با حضور مهندس سالاري معاونت عمراني استانداري و جناب اقاي مهندس جودي معاونت محترم بنياد مسكن و  مهندس خواجه اي و مهندس فقيهي و واحدهاي مصالح ساختماني در سالن جلسات خانه صنعت و معدن مورخ 1397/8/2 ساعت 8 شب برگزار گردید.

 

 جلسه هماهنگي و بررسي مشكلات با حضورتعدادي از اعضاء كميته ٨ نفره و جناب آقاي شيرويي مديريت محترم منطقه دو شركت گاز در محل خانه صنعت و معدن مورخ 1397/7/29 برگزار گردید.

 

 

                                                                                                                                          

به اطلاع میرساند متعاقب جلسه منعقد مورخ 97/7/17 در سالن شهدای دولت جهت بررسی و رسیدگی به مشکلات و خواسته های واحدهای صنعتی ، معدنی و تجاری استان کرمانشاه با حضورمعاون محترم سیاسی امنیتی استاندار آقای مهندس الهی تبار  و معاونت محترم اقتصادی و توسعه منابع استانداری آقای مهندس حاتمی و ریاست محترم دادگستری جناب آقای دکتر عدالتخواه  نماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر مصری و ریاست محترم اتاق بازرگانی جناب آقای مهندس کاشفی و مدیران محترم دستگاه های اجرایی و بانکها برگزار گردید ، موانع و مشکلات پیش روی این واحدها مطرح و برخی از آنها که در استان قابل پیگیری میباشد ارائه طریق گردید.بدینوسیله مراتب و قدردانی واحدهای صنعتی و معدنی استان کرمانشاه از استاندار محترم ، معاونین ، مدیران کل و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و همچنین ریاست دادگستری کرمانشاه الخصوص جهت ایجاد مجتمع قضایی اقتصادی برای صنعت و معدن استان. از بذل توجه به رفع مشکلات این واحدها در جهت بهبود فضای کسب و کار اعلام نموده و امیدواریم بتوانیم شاهد رفع باقیمانده مشکلات که میبایست در سطح ملی مطرح گردد در چارچوب قانونی و حمایت های دولت محترم و مسئولین استانی باشیم. باشد در این برهه  حساس و جنگ اقتصادی این سربازان صحنه تولید و تجارت استان کما فی السابق ضمن حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت شغلی جدید بتوانند در سایه توجهات دولتمردان و مدیران و نمایندگان استانی سنگر مقدس تولید و تجارت استان را مستحکم تر نمایند.                                                                                           

رئیس و هیئت مدیره خانه صنعت ، معدن و واحد های تولیدی ، صنعتی و معدنی استان

آخرین مطالب سایت

Template Design:Dima Group