سه شنبه 21 مرداد 1399

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه، از حل اختلافات واحد‌های تولیدی با تشکیل چهار شورا‌های حل اختلاف در این استان خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت از کرمانشاه، جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت معدن تجارت استان کرمانشاه در گفت و گو با مرکز اطلاع‌رسانی خانه صنعت معدن و تجارت استان  از ایجاد کمیسیون قضایی و حقوقی در این خانه خبر داد و  از تمامی صنعتگران، معدن‌کاران و تولیدکنندگان دعوت کرد که مشکلات مربوط به مسائل حقوقی خود را به دبیرخانه اعلام تا راهکارهای مربوط به آنان را ارائه دهند.

 

خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه، از احداث چهار شعبه شورای حل اختلاف ویژه واحدهای تولیدی و معدنی در شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، سرپل‌ذهاب و روانسر توسط این خانه با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت استان و شرکت شهرک های صنعتی خبر داد.

 

وی گفت: این شعب در راستای تسهیل امور واحدهای تولیدی با اختیارات بیش از حد معمول به‌زودی آغاز به کار خواهند کرد.

 

شکری با اشاره به آمادگی برای راه‌اندازی شوراهای تخصصی ویژه برای واحدهای تولیدی در دیگر شهرستان‌های استان، گفت:  شرکت شهرک‌ها محل استقرار را مشخص و خانه صنعت هم نسبت به تجهیز و تکمیل این شوراها اقدام خواهد کرد.

 

وی با اشاره به رسالت ذاتی و وجودی تشکل‌های صنعتی و کارفرمایی بخش خصوصی در راستای حمایت از تولیدکنندگان، اعلام کرد: استان کرمانشاه همواره آماده خدمات‌رسانی به صنعتگران، معدن‌کاران، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بوده و در راستای تسهیل در امورات مربوط به آنان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

 

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از همه فعالان اقتصادی دعوت کرد، که ارتباط مستمر و نزدیکی با خانه صنعت استان داشته تا بتوانند در تحقق شعار سال و فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید در استان گامی مؤثر برداشته شود.

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group