چهارشنبه 22 مرداد 1399

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، از چاپ کتابی برای معرفی صنایع استان خبر داد و گفت: برای ایجاد اشتغال پایدار باید، استفاده از تولیدات داخل استان را فرهنگ‌سازی کنیم

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت معدن وتجارت ازکرمانشاه، فرهاد مرزی ظهر امروز در آخرین  جلسه بررسی و تبادل نظر در چاپ کتابی از محصولات صنعتی استان که با حضور نمایندگان شرکت‌های صنعتی و تولیدی در نمایشگاه دائمی توانمندی‌های صنعت و معدن برگزار شد، اظهار داشت: به‌دنبال فرهنگ‌سازی استفاده از تولیدات داخل استان هستیم تا گام مهمی در راستای اشتغال پایدار برداشته شود.

 

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه افزود: در این راستا باید تبلیغ کننده خوبی برای فروش محصولات استان باشیم، خانه صنعت استان کرمانشاه با خانه صنعت سایر استان‌ها در ارتباط است و مطمئنا با استفاده از تجربیات استان‌های دیگر درصد موفقیت بالا خواهد رفت.

 

وی با اشاره به فعالیت نمایشگاه توانمندی‌های دائمی صنعت استان کرمانشاه، افزود: هیچ کدام از استان‌های کشور نمایشگاه دائمی ندارند، ما حتی از طرف کشورهای همسایه بازدید کنندگانی داریم.

 

مرزی با بیان اینکه جز خانه‌های صنعت، معدن و تجارت اول هستیم، افزود: مجتمع دعاوی اقتصادی که برای کارفرمایان احداث شده به‌عنوان نخستین مجتمع سراسری کشور، با کسب رتبه جهانی کسب و کار، یک درجه ارتقا یافته است.

 

وی تصریح کرد: مصوبات خانه صنعت و معدن در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شده در استان کرمانشاه، مستقیم توسط استاندار امضا می‌شود که چاپ کتابچه‌ای از کل محصولات صنعتی استان یکی از مصوبات آن بوده و در دست اقدام است.

انتهای پیام/

 

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group