سه شنبه 21 مرداد 1399

رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: هزاران قاسم سلیمانی در منطقه و جهان خواهد روید و پرچم سردار سلیمانی دست به دست می‌شود و زمین نخواهد ماند

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت معدن و تجارت از کرمانشاه، جهانبخش شکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خانه صنعت معدن و تجارت کرمانشاه، اظهار داشت: شهادت سردار مجاهد حاج قاسم سلیمانی به دست جنایتکاران متجاوز، گرچه ایشان را به مقصد مطلوب خود که شهادت در راه خداست رساند، اما همه دوستداران خودش و جهان اسلام را داغدار کرد.

 

وی افزود: فداکاری‌ها و جان فشانی‌های سردار جهان اسلام و یارانش در تاریخ ماندگار شد و با هر قطره خون این عزیزان، هزاران قاسم سلیمانی در منطقه و جهان خواهد روید و پرچم سردار سلیمانی دست به دست می‌شود و زمین نخواهد ماند.

 

رئیس خانه صنعت معدن و تجارت گفت: سردار سلیمانی متعلق به تمام مردم جهان است با شکست داعش در خاورمیانه، زندگی تعداد زیادی از مردم جهان را نجات داده است.

 

وی با بیان اینکه این سردار عارف با شهادتش اجر زحمات خودش را گرفت، گفت: آمریکا بداند نه تنها سلیمانی‌های ایران بلکه سلیمانی‌هایی که در جهان اسلام هستند انتقام سختی را  از آمریکا می‌گیرند.

 

شکری افزود: آمریکایی‌های لعین بدانند که انتقام سخت و شکننده‌ای در انتظارشان خواهد بود که آنان برای همیشه فکر ماندن در منطقه را از سر بیرون خواهند کرد، آمریکایی‌ها منتظر انتقام مردم جهان اسلام باشند.

 

انتهای پیام/

 

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group