سه شنبه 6 خرداد 1399

رئیس انجمن والیبال کارگران کرمانشاه، از برگزاری مسابقات والیبال کارگران کشور یادواره سپهبد شهید سلیمانی به میزبانی کرمانشاه خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، سید مهدی افخمی صبح امروز در جلسه ای که با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه،برگزار شد، ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار داشت: شهید سلیمانی تنها متعلق به یک ملت نبود، ایشان متعلق به جهان اسلام هستند.

 

وی، سردار سلیمانی را مدافع مرزهای کشور و امنیت ملی معرفی کرد و افزود: این فرمانده ارشد سپاه، آن قدر در دل مردم نفوذ کرده که سبب تشکیل یک انسجام ملی در کشور شده است.

 

 افخمی ادامه داد و گفت: رشادت‌های و از خودگذشتگی سردار سلیمانی در سال‌های اخیر سبب غرور، افتخار و عزت مردم ایران در جهان شده است.

 

رئیس انجمن والیبال کارگران کرمانشاه در ادامه از برگزاری، مسابقات والیبال دسته دوم کارگران کشور یادواره سپهبد شهید سردارسلیمانی به میزبانی کرمانشاه خبر داد و گفت: تاکنون چند دوره مسابقات والیبال در سطح استان برگزار شده است که این بار مسابقاتی در سطح ملی در تاریخ 22 دی‌ماه به مدت پنج روز در مجموعه ورزشی کارگران واقع در سه‌راه حافظیه شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

 

افخمی یادآور شد: حضور برای عموم مردم آقایان و بانوان آزاد است.

 

کمیته اجرایی مسابقات متشکل از معاونت فرهنگی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان و ریاست هیأت‌های ورزشی کارگری استان، شهرداری کرمانشاه به‌عنوان تیم منتخب و قهرمان مسابقات استانی، شرکت روژین تاک، بازرگانی تنها و خانه صنعت معدن و تجارت استان می باشد که اسپانسر این مسابقات نیز هستند.

 

گفتنی است، خانه صنعت و معدن کرمانشاه با توافق اداره‌کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان از سال 1397 به منظور تقویت ورزش کارگری استان، روسای انجمن‌های ورزشی کارگران را از اعضای هیأت مدیره خانه صنعت و کانون کارفرمایی استان انتخاب نمودند.

 

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group