يكشنبه 15 تير 1399

رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: مجتمع رسیدگی به دعاوی اقتصادی با هدف تعامل بیشتر دستگاه قضایی و بخش خصوصی به عنوان نخستین مجتمع دعاوی اقتصادی در کشور در کرمانشاه فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه، اولین جلسه حقوقی و قضایی پیش از ظهر امروز در خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با حضور رئیس خانه صمت و دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و نمایندگانی از دادستانی, سازمان صمت و دادگستری برگزار شد.  

 

جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: مجتمع رسیدگی به دعاوی اقتصادی با هدف تعامل بیشتر دستگاه قضایی و بخش خصوصی با درخواست خانه صنعت، معدن و حمایت رئیس کل دادگستری استان، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در کرمانشاه فعالیت می­کند..

 

وی ادامه داد و گفت: این ساختمان در راستای طرح دعاوی اقتصادی به ‌عنوان نخستین مجتمع دعاوی اقتصادی در کشور با عملکرد حمایت از صنعتگران و معدن‌کاران استان و کمک به فعالیت واحدهای اقتصادی و حفظ اشتغال راه‌اندازی شده است.

 

در ادامه دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان افزود: جلسات را هر ۱۵ روز یکبار در خانه صنعت،معدن و با حضور نمایندگانی از دادستانی , دادگستری, سازمان صمت ونماینده خانه صنعت ومعدن برگزار می‌شود.

 

فرهادمرزی گفت: با توجه به مشکلاتی که واحدهای تولیدی با دستگاه های اجرایی، نظارتی، ادرات خدمات­دهنده و خدمات­گیرنده دارنند در جلسات بعدی برای رفع مشکلات از آن­ها دعوت می­کنیم.

 

وی تسریع در روند دادرسی و کاهش اتلاف وقت فعالان اقتصادی را از اهداف مهم راه اندازی این کمیسیون دانست و گفت: کمیسیون حقوقی قضایی برای پیگیری مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی با دستگاه های اجرایی و بانک ها برای تعامل بیشتر است.

 

انتهای پیام/

 

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group