يكشنبه 15 تير 1399

رئیس هیأت ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای استان کرمانشاه گفت: در آینده نزدیک مسابقه پهلوانی و زورخانه‌ای در استان به نام سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهیم کرد.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه، ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران استان کرمانشاه گرامیداشت سردار پرافتخار ایران و اسلام سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی در زورخانه امیرالمونین (ع) شهر کرمانشاه برگزار شد.

سالار احمدزاده، رئیس هیأت ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای استان کرمانشاه در این مراسم گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده اخیر ارائه کرد و یادآور شد: در آینده نزدیک مسابقه پهلوانی و زورخانه‌ای در استان به نام سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهیم کرد.

جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در ادامه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، ایشان را یک نعمتی برای کشور و منطقه دانست و گفت: ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای یک ورزش با قدمت و دیرینه است و باید این ورزش هر چه بیشتر مورد توجه و حمایت قرار بگیرد و ما هم در این زمینه تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت و ان‌شاءالله در آینده نزدیک شاهد مسابقات بزرگ در استان و میزبان مسابقات کشوری باشیم.

 

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group