يكشنبه 15 تير 1399

تفویض اختیارات جواز تأسیس در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی، از طریق سامانه " بهین یاب" توسط خانه صنعت ، معدن وتجارت استان کرمانشاه اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، پیش از ظهر امروزنشستی با حضوررئیس  و معاونین سازمان صمت ، رئیس واعضای هیئت مدیره خانه صنعت معدن وتجارت، در سالن جلسات خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه برگزار شد.

 

در این جلسه دارابی رئیس خانه صمت استان کرمانشاه  ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردارملی  اظهار داشت: شهادت سردار سلیمانی منجر به وحدت و انسجام ملی شد که نباید از این به عنوان سرمایه اجتماعی غافل بود.

 

وی در ادامه گفت: تفویض برخی از اختیارات وزارت متبوع به خانه صنعت استان کرمانشاه و 13 استان دیگردر حال واگذار است و از تاریخ 29 دیماه سالجاری اجرایی خواهد شد.

 

رئیس سازمان صمت  افزود: کلیه مراحل دریافت مدارک و بررسی های کارشناسی در خصوص در خواست صدور، اصلاح، تمدید و انتقال جواز تأسیس و توسعه در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی، از طریق سامانه " بهین یاب"  با ر­عایت کلیه ضوابط و مقرارت توسط خانه صنعت، معدن و تجارت استان انجام می شود.

 

شکری رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان نیز ضمن تسلیت شهادت سردارسلیمانی خاطر نشان کرد وگفت: فداکاری‌ها و جان فشانی‌های سردار جهان اسلام و یارانش در تاریخ ماندگار شد و با هر قطره خون این عزیزان، هزاران قاسم سلیمانی در منطقه و جهان خواهد روید و پرچم سردار سلیمانی دست به دست می‌شود و زمین نخواهد ماند.

 

وی در ادامه با توجه به تفویض برخی از اختیارات وزارت که به خانه صنعت استان داده شده است، افزود: خانه صنعت معدن وتجارت استان کرمانشاه آمادگی اجرای این تفویض اختیارات را با استفاده از تجهیزات ، امکانات و کارشناسان مجرب در جهت بررسی و تائید جوازهای درخواستی متقاضیان را دارد .

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group