يكشنبه 15 تير 1399

رئیس هیأت ناشنوایان استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن میزبانی کرمانشاه برای برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور کاراته بانوان، گفت: برای این میزبانی نیازمند، حمایت مالی هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت ازکرمانشاه، توران قره‌ویسی پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه، ضمن تشریح وضعیت کنونی هیأت ناشنوایان استان در خصوص زیرساخت‌ها، نداشتن سالن اختصاصی تمرینی ویژه ناشنوایان و کمبوده ای ورزشکاران سخنانی را بیان کرد.

 

نائب رئیس هیأت ناشنوایان استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن میزبانی کرمانشاه برای برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور کاراته بانوان، از جهانبخش شکری، رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه خواست که در این میزبانی هیأت را کمک کند، که وی در این نشست قبول همکاری همه جانبه را داد.

 

رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در ادامه ضمن تبریک کسب مدال‌های کشتی‌گیران ناشنوا در مسابقات قهرمانی کشور، اظهار داشت: اگر مسؤولان دستگاه‌های اجرایی به هر طریق ممکن توجه و عنایت ویژه‌ای به ورزشکاران داشته باشند ، مسلما بخشی از مشکلات حل می‌شود و زمینه تلاش و فعالیت در راستای ورزش قهرمانی برای آن‌ها فراهم می‌شود.

 

جهانبخش شکری تصریح کرد: انگیزه بخشیدن به ورزشکاران مسلما استعدادهای خفته را بیدار خواهد نمود و ان‌شاءالله سکوهای با ارزش مسابقات جهانی جایگاه جوان ایرانی خواهد شد.

 

وی گفت: برای جامعه ورزش ناشنوایان و دیگر ورزشکاران هر اقدامی انجام دهیم ارزشمند است و وظیفه ماست که چنین الگوهای موفقی را به دیگر جوانان جامعه معرفی کنیم تا آن‌ها نیز در این مسیر قدم بردارند و به راه خطا نروند تا ان‌شاءالله استان ما بتواند در جایگاه شایسته قرار گیرد.

 

شکری در پایان، خاطرنشان کرد: ما خود را یک امانت‌دار می‌دانیم و امکاناتی را در که در اختیار داریم باید برای اعتلا جامعه مورد استفاده قرار دهیم.

 

گفتنی است، تعدادی از قهرمانان رشته‌های جودو، کاراته و کشتی در این نشست به بیان برخی از مشکلات خود پرداختند.

 

 

انتهای پیام/

 

 

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group