دوشنبه 31 شهريور 1399

رئیس انجمن والیبال کارگران استان کرمانشاه گفت: مسابقات والیبال کارگران کشور که با حضور 6 تیم برگزار شد و با قهرمانی تیم کرمانشاه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ سیدمهدی افخمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در کرمانشاه، اظهار داشت: مسابقات والیبال کارگران کشور با حضور 6 تیم به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

 

وی ادامه داد: تیم‌های والیبال کرمانشاه و فارس برگزار کننده دیدار فینال و پایانی رقابت‌های کارگران کشور بودند که در پایان کرمانشاه موفق شد با شکست 2 بر صفر حریف خود، عنوان قهرمانی را کسب کند.

 

رئیس انجمن والیبال کارگران استان کرمانشاه افزود: تیم‌های کرمانشاه و فارس در دیدار نیمه‌نهایی به ترتیب زنجان و لرستان را از پیش‌رو برداشته بودند.

 

افخمی گفت: در دیدار رده‌بندی نیز لرستان با برتری 2 بر صفر مقابل زنجان بر سکوی سومی مسابقات کارگران کشور ایستاد.

 

عضو هیات مدیره خانه صنعت معدن وتجارت استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مسابقات والیبال کارگران کشور از روز دوشنبه 23 دی‌ماه با حضور تیم‌های کرمانشاه فارس، همدان، هرمزگان، زنجان و لرستان در مجموعه ورزشی کارگران کرمانشاه آغاز و تا ظهر چهارشنبه (25 دی‌ماه) ادامه یافت

 

وی در پایان  از زحمات اعضای هیئت مدیره  خانه صنعت و معدن و کانون عالی کارفرمایی استان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهرداری و شورای شهرکرمانشاه  و همچنین اسپانسرهای مسابقات شرکت روژین تاک ( آقای مهندس عبدالله) و شرکت پالایش ماد زاگرس ( آقای مهندس یزدانفر) نهایت تشکر و قدردانی را داشت.

 

گفتنی است، تیم کرمانشاه،شیراز و لرستان به لیگ دسته اول مسابقات کارگران کشور صعود کرد.

 

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group