دوشنبه 31 شهريور 1399

دبیرخانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: صدور جواز تاسیس صنعتی از 29 دی‌ماه جاری به خانه صنعت و معدن تفویض می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت کرمانشاه، فرهاد مرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در کرمانشاه با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون پنج نفره در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری ، با حضور نمایندگان دادگستری, دادستانی و نمایندگان بخش صنعت معدن و تجارت در دفتر معاونت پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری تشکیل شد، اظهار داشت: کمیسیون پنج نفره برای پیگیری مشکلات واحدها و یا شرکت‌هایی که به خانه صنعت معدن و تجارت درخواست داده‌اند، برگزار می‌شود.

دبیرخانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، حمایت از سرمایه‌گذاران، پیگیری مشکلات و مطالبات آن‌ها با دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها را از اهداف کمیسیون پنج نفره دانست و گفت: مشکلات واحدها را با دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها مطرح و بررسی می‌کنیم.

وی در بخش دیگر از سخنانش، اضافه کرد: در راستای اجرای اصل 44 مبنی بر کوچک‌سازی دولت و نیز تسریع در روند خدمات‌رسانی به مراجعین، از 29 دی‌ماه سال‌جاری تمامی امورات مربوط به صدور جواز تاسیس صنعتی به خانه صنعت و معدن تفویض می‌شود.

مرزی تصریح کرد: تفویض اختیارات مربوط به صدور جواز تاسیس به خانه صنعت و معدن استان مقدمه‌ای برای تسهیل در صدور مجوز است، به‌طوری که اگر هیچ کسری نباشد از سوی خانه صنعت و معدن یک روز مجوز صادر می‌شود.

وی، مشاوره مناسب به متقاضیان جواز، کمک برای انتخاب محل مناسب و خرید درست و به‌موقع، آموزش در مورد قوانین کار تامین اجتماعی و مالیاتی را به‌عنوان اهم اهداف تفویض صدور مجوز تاسیس صنعتی به خانه صنعت و معدن عنوان کرد و افزود: امیدواریم تحقق این مهم مقدمه‌ای برای واگذاری دیگر وظایف مرتبط با حوزه صنعت و معدن به این خانه باشد.

انتهای پیام/پ

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group