سه شنبه 21 مرداد 1399

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در میان نیروهای واحدها و کارخانه‌ها را از مهمترین اهداف این خانه دانست و گفت: توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی وظیفه همگانی است.

 

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت در کرمانشاه، فرهاد مرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در کرمانشاه، اظهار داشت: ارتقای سطح مهارت‌های زندگی به‌واسطه مطالعه، تقویت سواد خواندن و افزایش گستره‌ دید و عمق‌بخشی با نگاه به آینده‌سازان در سایه کتاب‌خوانی و نقد کتاب از اولویت‌ها است.

 

وی توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در میان نیروهای واحدها و کارخانه‌ها را از مهمترین اهداف خانه صنعت استان دانست و گفت: توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی وظیفه همگانی است.

 

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ادامه داد: خوشبختانه در نظام اسلامی ایران زمینه‌های لازم برای مطالعه افراد و رسیدن به این هدف متعالی فراهم است به همین دلیل راهکارهای افزایش سرانه مطالعه مفید و نهادینه شدن فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه باید به صورت کارشناسی بررسی و ارائه شود.

 

وی اضافه کرد، در همین راستا با مجموعه فرهنگی نهضت بصیر تعاملی برقرار شده، فعالیت این مجموعه در راستای بالا بردن سطح مطالعه کشور و فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

 

مرزی اعضای زیر پوشش این مجموعه در شهر کرمانشاه را حدود 14 هزار نفر اعلام کرد و گفت: این افراد به صورت ماهانه هر کتابی و در هر زمینه‌ای را که بخواهند با پست رایگان درب منزل دریافت می‌کنند.

 

این مسؤول در خصوص نحوه دریافت و عضو شدن در این طرح، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مبلغ ضمانت حداقل 30 هزار تومان ثبت‌نام کرده و در طول 6 ماه هر کتابی و در هر زمینه‌ای که بخواهید به صورت امانی در اختیار داشته باشید و در صورت عدم تمایل به همکاری با مجموعه پس از 6 ماه مبلغ کامل ضمانت به وی برگردانده خواهد شد.

 

وی در پایان با تاکبد بر همکاری خانه صنعت و معدن کرمانشاه با این مجموعه فرهنگی، خاطرنشان کرد: امید است در آینده ای نه چندان دور به انقلابی عظیم در زمینه مطالعه و کتابخوانی دست یابیم.

انتهای پیام/

 

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group