سه شنبه 6 خرداد 1399

سید مهدی افخمی قائم مقام مدیرعامل شرکت های پویش چاپ و پاسارگاد چاپ کرمانشاه تحریم ها را برای شرکت فرصت دانست و گفت: توانستیم بخشی از بازار را تصاحب کنیم به گونه‌ای که برندهای مشهور به سمت شرکت متمایل شدند

سید مهدی افخمی قائم مقام مدیرعامل شرکت های پویش چاپ و پاسارگاد چاپ کرمانشاه در گفت­گو با خبرنگار خانه صنعت، معدن وتجارت کرمانشاه  اظهار داشت: شرکت پویش چاپ کرمانشاه  ‌به عنوان واحد برتر کشور در هفدمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی  معرفی شده و  بزرگترین تولیدکننده غرب کشور در زمینه تولید و چاپ انواع لفاف دو‌لایه و‌سه لایه در صنعت غذایی و دارویی ، فویل کره و فویل آلومینیومی سیگار فعالیت می کند.

 

وی افزود: شرکت پویش چاپ تنها تولید کننده فویل آلومینیومی سیگار در کشور می باشد.

 

قائم مقام مدیرعامل شرکت پویش چاپ به اشتغالزایی به صورت مستقیم و غیر مستقیم این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت پویش چاپ در حال حاضر بطور مستقیم حدود۶۰نفر و بطور غیر مستقیم برای ۳۰۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است و طرح توسعه شرکت در حال برنامه ریزی است که انشاءالله در صورت همکاری بانک سپه به زودی اقدامات مؤثر انجام خواهد شد.

 

 افخمی افزود: کارخانجات بزرگ و‌برندهای مشهوری مانند میهن، رامک، شونیز، بایودنت، سحر، به آمد، لبنیات بیستون، آب آشامیدنی کیمیا، ترانه، بيژن، دلوسه،کره برادران، کره سوپرطلايي ، دخانيات قشم، دخانيات ايران و ... از مشتریان شرکت پویش چاپ می باشند.

 

قائم مقام مدیرعامل شرکت پویش چاپ در خصوص سرمایه گذاری در این شرکت گفت: شرکت پویش چاپ کرمانشاه سهامی خاص بوده بخشی از سرمایه شرکت توسط سهامداران شرکت و بخش دیگری از آن توسط بانک های تجارت و صادرات تأمین شده است.

 

وی گفت: فعلا بطورمستقیم صادرات نداریم اما برندهای مشهور ذکر شده محصولاتشان را صادر می نمایند لذا بطور غیر مستقیم نقش مهمی در صادرات داریم.

 

افخمی رمز موفقیت شرکت را همدلی مدیران ارشد شرکت با مدیران میانی و پرسنل شرکت و پیگیری دائم در زمینه به روزرسانی دانش فنی و تولیدات با کیفیت دانست.

 

قائم مقام مدیرعامل شرکت پویش چاپ کرمانشاه مشکلات اصلی شرکت را عدم همکاری مناسب بانک ها با شرکت علیرغم مصوبات سازمان صمت، ستاد تسهیل و استانداری می باشد که بدلیل بالا بودن قیمت مواد اولیه و محصولات تولیدی در زمینه تأمین سرمایه در گردش با مشکلاتی همراه هستیم.

 

وی تحریم ها را برای شرکت فرصت دانست و گفت: قبل از  تحریم های اخیر،عمده شرکت های ذکر شده نیازهای خود را از خارج از کشور تأمین می کردند و تحریم ها عاملی شد که قیمت تمام شده محصولات مورد نیازشان افزایش پیدا کند همین امر باعث شد شرکت ها نیازهای خود را از داخل کشور تامین کنند که خوشبختانه بدلیل وجود ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته در شرکت پویش چاپ کرمانشاه ، توانستیم بخشی از بازار را تصاحب کرده  و برندهای مشهور به سمت شرکت پویش چاپ متمایل شوند.

 

قائم مقام مدیرعامل شرکت پویش چاپ کرمانشاه افزود: مواد اولیه شرکت در حال حاضر از کشورهای ایتالیا ، چک، هندوستان و چین تامین می شود.

 

انتهای پیام/

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group