چهارشنبه 8 بهمن 1399

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: چند طرح توسعه صنعتی با اشتغالزایی 100 نفر با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛ فرهاد مرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خانه صمت از افتتاحیه و بازدید چندین طرح صنعتی در استان با حضور صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خبر داد.

 

افتتاح فاز توسعه شرکت مارپیچ باختر (تولید قطعات خودرو) واقع در جاده سنندج، افتتاح  ناحیه کارگاهی مبلمان کرمانشاه در شهرک صنعتی بیستون، افتتاح طرح شرکت راد بنیان دارو در شهرک صنعتی بیستون، بازدید از واحد فرآوری و بسته‌بندی ادویه و چاشنی آیندی در شهرک بیستون، افتتاح پروژه زیرساخت در شهرک صنعتی زاگرس، افتتاح واحد صنعتی تولیدی محصولات لبنی (لبنات صحرا) در شهرک صنعتی فرامان و همچنین افتتاح ناحیه کارگاهی خوشه نان برنجی در شهرک صنعتی فرامان به گفته دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از دیگر برنامه‌های افتتاح و بازدید صالحی‌نیا در سفر به استان کرمانشاه است.

 

 

 

وی تصریح کرد: عصر روز گذشته جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در استانداری، با حضور معاون وزیر و استاندار برگزار شد که چند دستور کار مطرح و قرار شد پیگیری‌هایی مصوبات جلسه انجام شود.

 

مرزی در ارتباط با افتتاح فاز توسعه شرکت مارپیچ باختر (تولید قطعات خودرو) واقع در جاده سنندج نیز، گفت: واحد قطعات خودرو مارپیچ باختر با توجه به توسعه و افتتاح بالغ بر 60 نفر نیروی کار جدید به کار گرفته است.

 

وی در پایان، خاطرنشان کرد: این افتتاحیه‌ها بالغ بر 100 نفر جذب  اشتغال به کار در استان را در پی داشته است.

 

 

 عکس/ میثم رحیمی

انتهای پیام/

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group