جمعه 26 دي 1399

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: طی روزهای آینده نهایتا تا شنبه، محصولات بیشتری از مواد ضدعفونی کننده که مورد نیاز استان است، تولید و به بازار عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت کرمانشاه؛ جهانبخش شکری امروز در گفت‌وگو با ما  در کرمانشاه، اظهار داشت: هم‌اکنون شرکت‌ها و واحدهای صنعتی کرمانشاه در حال تولید موادضدعفونی مورد نیاز مبارزه با کرونا هستند.

وی با بیان اینکه برخی از محصولات تولید و وارد باز شده است، گفت: طی روزهای آینده نهایتا تا شنبه روزانه حدود 50 تن مواد ضدعفونی که مورد نیاز استان است، تولید و به بازار عرضه می‌شود.

 

 

وی با اشاره به اسامی شرکت‌ها و واحدهای صنعتی که موادضدعفونی مورد نیاز مبارزه با کرونا را تولید می‌کنند، گفت: شرکت پژوهان‌گستر بیستون در حال تولید 15 تن در روز مواد ضدعفونی خانگی و ژل ضدعفونی دست، شرکت دانش‌بنیان مجتمع شیمیایی در حال تولید 20 تن در روز مواد ضدعفونی کننده محیط و ژل ضدعفونی دست، شرکت تحقیقاتی ابزارسازان درمانگر در حال تولید ماسک نانو ماسک بیمارستانی، لباس محافظ بیمارستانی و تولید هر روز یک‌هزار و 500 دست لباس محافظ بیمارستانی و ماسک هستند.

شکری تصریح کرد: همچنین شرکت تولیدی پرک شیمی در حال تولید 10 تن در روز مواد ضدعفونی کننده محیط و ژل ضدعفونی دست، شرکت ساینا سلامت پارس در حال تولید 4 تن در روز مواد ضدعفونی کننده محیط  و ژل ضدعفونی کننده دست و شرکت کیمیا فرآیند بیستون در حال تولید 8 هزار لیتر در روز مواد ضدعفونی کننده سطوح و ژل ضدعفونی کننده دست هستند.

 

 

به گفته رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت  استان کرمانشاه، این واحدهای تولیدی با توجه به رسیدن مواد اولیه علاوه بر تامین نیاز استان قادر هستند نیازهای خارج از استان را نیز پوشش دهند.

شکری گفت: واحدهای تولیدی به هر کدام از این محصولات نیاز دارند، به صورت مکتوب به خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه اعلام کنند.

انتهای پیام

 

 

آموزشگاه

ارتبـاط با ما

آدرس : کرمانشاه - شهرک صنعتی بیستون ابتدای شهرک ساختمان خدمات فناوری کسب و کار

تلفکس : 34735098-083

تلفن :    34735108-083

کانال تلگرام:   ksh-himt@

E-Mail : khsanat_kermanshah@yahoo.com

 

Template Design:Dima Group